Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Dziekuje bardzo za odpowiedz :)
Ktoras z Pan ma moze doswiadczenie z riderem? bo kusi mnie to bardzo tylko sie zastanawiam, czy mozna z tym normalnie pchac wózek, gdzie stawiac stopy czy wtedy trzeba isc calkiem z boku? Nawet na filmie idą dwie osoby jakby celowo zasłaniając ten szczegół :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

System mocowania się nie zmienił także na 100% będzie pasował :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Drogie Panie mam pytanie. MAm stary model stokke- tylko spacerówke, w związku że spodziewam sie drugiego dziecka zastanawiam sie nad kupnem gondoli, na allegro są gondole ze stelażem, bez siedzonka do spacerówki i teraz moje pytanie: czy wiecie moze czy stare siedzonko będzie pasowało do nowego stelaża?
Bo kusi mnie ten zestaw,ale musze miec pewnosc ze siedzonko które juz mam bedzie pasowało. Dziekuje za odpowiedz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Maaron, odezwij się proszę, bardzo mi zależy na tej parasolce.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Zapraszam do wątku nr 2 bo niestety ten bardzo długo się otwiera:(

http://forum.trojmiasto.pl/STOKKE-XPLORY-POMOC-DLA-FANEK-I-NIEZDECYDOWANYCH-cz-2-t166338,1,16.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Jestem bardzo zainteresowana, napisz proszę na mail joanna772@gazeta.pl, dogadamy się co do ceny itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

hej
jesli jestes zainteresowana mam turkusowa parasolke.nowa
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ja w podobnej sprawie. Szukam parasolki turkusowej, niestety we wszystkich sklepach, do których dzwoniłam, została już wyprzedana, może któraś z was ma taką na zbyciu, byłabym bardzo wdzięczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witam Bardzo serdecznie,
jestem szczęśliwą posiadaczką Stokka z 2009 r i jestem jego fanką. POszukuję do kompletu czerwony spiwór do spacerówki. Może ktos z was będzie zainteresowany odsprzedaniem swojego. czekam na jakąś informację :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Gola jak spojrzysz ciut wyżej zamieściłam zdjęcia mojej ponad trzyletniej córki właśnie w spacerówce w śpiworku więc miejsca malutkie dziecko będzie miało naprawdę dużo:) Jest dodatkowa wkładka zmniejszająca, spłycająca siedzisko właśnie dla malutkich dzieci. Mojej córce bardzo wygodnie było w spacerówce na spacerach spała czasami ponad 3 godz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

rewelacyjny jest ten wózek Dziewczyny :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Dziewczyny a jak jest ze spacerówka po przejściu z gondolki kiedy dziecko jest małe. Jak sprawuje się spacerówka kubełkowa? Czy dziecko wyśpi sie w niej?? Moja kruszynka przesiądzie się do spacerówki dopiero w styczniu i na pewno będzie miała kombinezonek i śpiwór czy będzie miała w niej miejsce??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ja jestem zadowolona ze swojego granatu sklepie wyglądał jak czarny ale juz na dworzu zupełnie inaczej ładny granat,ale fakt pozostałe kolory takie sobie a czerwony strrrasznie bijący po oczach! co do tapicerek to napewno stare nie będą pasowały do nowego modelu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Dzięki Dima za zdjęcia:) Dla mnie elementy poprawione na + super, ale kolorami się póki co nie popisali:( Strasznie smutne no może ten czerwony w miarę "żywy".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Rozumiem ,ze miałaś tez z 2009 . podnóżek i pałąk to zmienili na +
a wyglądem ktory fajniejszy? .i czy navy to jest czerń ? mam stary czarny ale chciała bym czerwony (widzialam czerwony w gallileo i wygladal spoko ale to tylko tv nie wiem jak na żywo :()najbardziej mnie martwi ze stare tapicerki juz nie pasuja:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ja mam nowy model 2010 kolor navy jestem bardzo zadowolona! zmienili wszystko to co przeszkadzało mi w starym modelu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

a ja chętnie zakupiłabym Stokke'a :) Mi jak najbardziej się podoba. Jeden tylko problem. Nie pomyśleli o bliźniakach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

widziałam nowy czerwony na zywo w Mama i Ja-brzydki odcien czerwieni.Oczywiscie kolor to kwestia gustu ale ta czerwien do mnie nie przemawia,do tego pomaranczowy napis stokke,ta kolekcja 2010 nie jest fajniejsza od 2009.pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

moze ma ktos juz ten nowy stokke ? np kolor czerwony ? jestem ciekawa jak wyglada real
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

aga wysłałam ci zdjęcia naszego nowego nabytku! cieszę się z niego bardzo! ...przynajmniej narazie, i o dziwo małemu jest wygodnie pomimo jego wielkości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Płaczące dziecko a sąsiedzi (70 odpowiedzi)

Witajcie, piszę bo mam ogromny dylemat i ciekawa jestem, czy ktoś może sobie z czymś podobnym...

Fajne Thrillery- co polecicie? (44 odpowiedzi)

j/w, ale nie z domieszka horroru, takie mocno trzymające w napięciu.

tanie meble kuchenne?Jakie (70 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...