Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

mam do sprzedania kompletny stokke w kolorze pomaranczowym,jesli jest ktos zainteresowany prosze o kontakt na maila: mania1177@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

To po kostce nowego typu nie ma żadnego problemu, jeździ się bardzo dobrze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

nowe osiedle, nowa kostka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Jeszcze zależy jaka kostka starego typu czy już nowego tzw mozaika:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

a na moim 'nowym' osiedlu jest tylko kostka, dziecko bardzo odczuwa wyboje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Myślę że chyba żadnym wózkiem nie jest przyjemnie jeździć po kostce brukowej na szczęście jest jej już nie wiele:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witam. Mam pytanie, jak ten wozek jezdzi po kostce brukowej?
Czy to ze nie ma zadnej amortyzacji nie przeszkadza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Nie ma za co cała przyjemność po mojej stronie:) W takim razie życzę udanego zakupu i przyjemnego użytkowania wózka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Agusia jesteś rewelacyjna:) rozwiałaś wszystkie moje wątpliwości:) cóż skoro w lesie daje sobie radę, śnieg jakoś przeżyjemy:) tym bardziej ze ostatnie zimy są dosć bez śniegowe. A zdjęcia rozwiały wszystkie moje wątpliwości więc na 100% kupuję ten wózek!!!:) Jeszcze raz dzieki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

aagulek zgodnie z obietnicą przesyłam fotki na których starałam się uwidocznić różnicę w ustawaniu wysokości siedziska:)

1. Wysokość na maxa w górę:

image
image

2.Wysokość na maxa w dół:
image
image

3. To zdjęcie przedstawia na ile możesz obniżyć siedzisko. Praktycznie możesz obniżać co 1 cm, jest ok 16 stopni.
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

fajny ten wózeczek, taki nietypowy :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Na śniegu - no cóż, niestety obrotowe kółka potrafią się zakopać w śniegu myślę, że wśród paru minusów tego wózka to jeden z nich:( Co do lasu to nie jest źle, mieszkam na Morenie i często na spacery chodzimy leśnymi ścieżkami.

Co do obniżenia siedziska spacerowego i gondoli jest taka możliwość. Obydwie te części można umieścić na odpowiednim dla siebie poziomie:) Rączka jest bardzo wygodna także z możliwością zmiany wysokości oraz kąta nachylenia.

Zdjęcie postaram się umieścić dziś wieczorkiem lub jutro do południa, bo akurat wieczorkiem będę czyściła wózek. to parę zdjęć wrzucę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Prześledziłam Wasz cały wątek i mam jeszcze pytanie do Agusi:) Napisz mi proszę jak wózek radzi siobie na sniegu i na np ścieżce leśnej? Ogólnie mieszkam w takiej okolicy gdzie sa super chodniki i park do spacerków ale zdaży nam się czasem wybrać z psem do lasu a wiadomo jak jest zimą przynajmiej moje osiedle zazwyczaj tonie w śniegu (Osowa). Mam też pytanie odnośnie wysokości siedziska pnieważ jestem nie wysoka to raczej chciałabym żeby było jak najniżej, chodzi mi tu o spacerówkę, masz może foto gdzie siedzisko jest najbardziej obniżone? I trochę zastanawia mnie ta rączka, jest wygodna? Z góy dzięki za odp:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

fajna oferta
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=703221024
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Dziewczyny ja nie wiem co wy widzicie w tym wózku. To tak samo jak Quinny wszedł. Zakupiłam bo mi się bardzo podobał. Po 2 miesiącach stwierdziłam, że to wielka porażka. Mało miejsca na zakupy, mało stabilny. przy wyborze wózka musicie się wziąśc wiele rzeczy pod uwage: przede wszystkim kosz na zakupy. Pozdrawiam i życze dobrego wyboru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Podaję link sprzedaży Stokke, może komuś się przyda:)

http://allegro.pl/item692128947_wozek_stokke_xplory_przesylka_gratis.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Dziękuję za mile słowa Agnieszko i mam nadzieję, że będziemy b. zadowoleni, że właśnie zdecydowaliśmy się na Stokka:))

Osobiście nie powinnam się wypowiadać jeszcze na temat tego wózka ponieważ z niego /jeszcze/ nie korzystamy. Jedyne, co mogę powiedzieć to wózek ten tak b. nam się spodobał z samego wyglądu, że w grę nie wchodził zakup innego. Film zamieszczony na stronie STOKKE plus opinie urzytkowników rozwiał nasze wszelkie wątpliwości. Mam nadzieję, że nasza decyzja będzie strzałem w 10 oczywiście wiemy, że to tylko rzecz i nie możemy oczekiwac nawet przy tej cenie, że jest to ideał jeśli chodzi o wózki. Pewnie coś się znajdzie z czego nie będziemy zadowoleni, ale tak jest z wszystkim przecież:))
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

czekałam z zakupem wózka do ostaniej chwili bo liczyłam,że trafię na taką właśnie ofertę stokka...ale w zeszłym tygodniu przyszła mura4 bo poród niedługo.cholerka.buuuuuuuuuuu...cena rzeczywiście super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Pozwoliłam sobie wkleić link z allegro bo cena jest dośc atrakcyjna może komuś się przyda:)

http://www.allegro.pl/item683414886_stokke_xplory_wozek_gondola_gwarancja_bcm.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dr Włodzimierz Sieg-opinie prowadzenie ciąży (21 odpowiedzi)

Jak w temacie proszę o opinie o tym lekarzu, zmieniam ginekologa w połowie ciąży i jestem...

Czajnik elektryczny (3 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego czajnika elektrycznego

poleccie mi jaks zabawkę dla rocznego dziecka (121 odpowiedzi)

Moja córeczka skonczy niedlugo roczek. Zastanawiam ,co mam jej kupić???Dodam, ze ma ju...