Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

i dolna torba do wozka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

A zapomniałam dodać moskitiera jest również w zestawie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Wszystko się zgadza kupiłam Stokke w listopadzie 08 i płaciłam 3100 dostałam spory rabat w Mama I ja, ale cena była wtedy dużo niższa 3499zł, teraz wzrosły ceny ponieważ wzrósł kurs euro dlatego taka różnica:(

Co do dodatków do stokke w tej cenie wchodzi:
- gondola wraz z materacykiem i okryciem
- budka
- siedzisko spacerowe
- folia przecie deszczowa do spacerówki i gondoli
- polarowy kocyk
- stelaż

i to by było na tyle:)

resztę dodatków niestety kupić trzeba osobno.

Co do cen wózków w GB to ceny są w tej chwili dużo niższe niż napisałaś:)
np. nowy stokke kolor żółty, którego tu nie ma kosztuje 999 funtów
a inne kolory są już po 500/600 funtów!!! także duuuuuuuuużo taniej niż u nas:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

witaj ja kupiłam sam spacerowy bo synek ma dwa latka w skład wchodzi tylko sam wozek z siedziskiem spacerowym lub + gondolka do tego folia i moskitiera. dodatkowo mozna dokupić śpiworki 3 do wyboru , parasol i plecak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witajcie Dziewczyny!
Jestem całkiem nowa w tym temacie zresztą będę mieć pierwsze dziecko więc doświadczenia nie mam żadnego.

Wózk Stokke b. mi się podoba szperałam troszkę po róznych stronach i nie b. wiem, co wchodzi w skład całego kompletu.

Ceny w PL to około 4000, ale nie są wyszczególnione dodatki.
Ceny w UK to 1199 funtów.

Proszę podajcie dokładnie, co wchodzi w skład i dlaczego jedna z koleżanek napisała, że nabyła Stokkera za 3100?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

To jak już maleństwo wydobrzeje to daj znać jestem do 28 marca na miejscu potem lecę do Anglii, więc jeśli zdążysz chętnie się z Tobą spotkam:)
Jak by co łap mnie na maila, mail w profilu:)
Życzę duuuuuuuuuuuuuuużo zdrówka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Agusia i Dima - jesteście bardzo miłe :) Do Agusi nawet nie mam daleko ale teraz nie wychodzę na spacery, bo maleństwo co chwila ma jakieś choróbsko - teraz siedzimy w domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Myślę, że to kwestia odpowiedniego naciśnięcia zapadki:) Trzeba najpierw mocno docisnąć aż będzie charakterystyczne kliknięcie, a potem wyciągnąć równo siedzisko z zaczepów,jeśli zdobi się to nierówno druga zapadka się zablokuje.
A tak na marginesie jeśli masz w miarę nowy wózek to zaczepy muszą się wyrobić:) Ja miałam wcześniej poprzednią wersję Stokke i wyczepiało się dużo łatwiej siedzisko, niż ten który mam teraz,ale i tak jest o niebo lepiej niż na samym początku:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

aga jak ci się udaje wypiąć siedzisko z malutką? ja nie daję rady zastanawiałam się nad reklamowaniem tego nawet bez małego okropnie się wypina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

To i ja się dołączę:)
Więc z tym kierunkiem to siedzisko można zamontować w obu kierunkach i tak jak koleżanka wcześniej napisała niestety w pozycji leżącej jest tylko możliwość w kierunku do rodzica:( ale mnie to zupełnie nie przeszkadza ponieważ kiedy nawet mała uśnie przodem do kierunku jazdy jestem w stanie ją wypiąć i obrócić:)
Co do pałąka to fakt nie da się go wypiąć, można jedynie odkręcić go całkowicie, jest montowany na 4 łatwo odkręcające się wkręty.
Podnóżek jest ok regulowany do wzrostu dziecka, nóżki małej nie zwisają:) teraz mierzy ok 86 cm wzrostu.
Podbija się bardzo dobrze z dzieckiem w wózku, lekkie problemy zaczynają być jeśli się napcha parę kilo do koszyka na zakupy ale to nie jest jeszcze jest dramat po prostu trzeba użyć więcej siły:)

Jak coś zapraszam mieszkam na Morenie:), jeśli jest Ci po drodze możemy się umówić na testowanie wózka:)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

wejdę Adze w paradę i odpowiem ona zna lepiej wozeczek . ja mam od niedawna ale jak narazie jestem zadowolona pałąk się niestety nie odpina to moim zdaniem wielka wada jak dla mnie pozycja na płasko tylko w stronę do mamy. podbija ok. podnozek wystarczający ja mam synka dwa latka i jest moim zdaniem bardzo zadowolony! jak chcesz to jestem z małym codziennie na spacerach abyś sobie zobaczyła w terenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Mam pytanie w kwestii spacerówki. Próbowałam wózek w sklepie ale z pośpiechu parę spraw mi umknęło. Poza tym nie mialam mojego maluszka przy sobie.
1. Jak to jest z pozycją leżącą? Czy da się ją zastosowac w obu kierunkach jazdy?
2. Czy pałąk da się wypiąc z jednej strony przy wsadzaniu dziecka?
3. W sklepie próbowałam podbijanie ale co w terenie, to w terenie, w dodatku nie miałam dziecka w wózku ;) Jak Wam się podbija wózek pod krawężniki? Chodzi mi o spacerówkę.
4. Podnóżek wydaje mi się mały - czy to nie przeszkadza starszemu dziecku np. 2-latkowi? Czy nóżki nie wiszą pomimo podnóżka?
Ech, chciałabym miec koleżankę z takim wózkiem, to bym sobie wszystkiego popróbowała, żeby miec swiadomośc przy zakupie :) Wózek idealy nie jest, jak każdy, ale bardzo mi się podoba :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Nie szkodzi nawet nie zauważyłam:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dzięki bardzo za odpowiedż i przepraszam za napisanie imienia z małej litery! ale zawsze szybko piszę chyba jednak kupię. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Moja mała ma w tej chwili 86cm i jeszcze ma luz jakieś 15 cm na długość. Jest super wygodny i fajnie pasuje z wózkiem nic nie przeszkadza, a z nie oryginalnym to przez tą rurę mogą być faktycznie problemy. Jak przykrywałam małą grubym kocem to strasznie mnie to wkurzało:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

aga męczy mnie ten śpiworek tamten co kupiłam się nie sprawdził ! zastanawiam się nad orginalnym ale czy będzie dobry na następną zimę ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ja chyba poczekam do 31 marca i wtedy zamówię jak już będę miała pewność że je mają:) Ale dzięki dima dobra robota!!!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

oczywiście te dwie jedynki na początku to mialy być wykrzykniki sory ale tak szybko piszę. oni do nas raczej nie wysylają jak ktoś ma kogoś w Anglji czy Szkocji czy Irlandji to tylko tak przez kogoś ale to juz blizej niz stany!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dziewczyny 11 znalazlaam!!!! na stronie angielskiej zaraz podam wam namiary nie potrafię wkleić. czyli ci ze stoka na polskę nic nie wiedzą a odpowiadają na odczepnego poświęcilam na to parę wieczorow podaję www.kiddicare.com pozdrawiam was ps. to jest przed-sprzedaz zamawiać mozna teraz ale zaczną dopiero od końca kwietnia pa!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

no Miska duza byla, ale w mama i ja maja z dupy zrobiona te ekspozycje, bo nie maja zaczepionej na sztywno gondolki i sie buja (bez klipsa mocujacego jest zalozona na kazdym wozku) u nas Kuba byl sporo mniejszy od miski w czasie po urodzeniu , ale w wieku 3 msc mial juz 7,5 kg i 74, i mimo zimy miescil mi sie w kobinezonie, pewnie pojezdzilabym z nim do 6msc, ale niestety maly uparciuch zaczal siedziec :)
ale powiem szczerze ze kajko teraz urodzil sie na 59 cm dlugosci, juz ma ponad 62.. i w zasadzie zastanawiam sie czy mi do 6 msc wejdzie na dlugosc...... w gondole....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Życie w Anglii- jak to teraz wygląda ? (61 odpowiedzi)

Mam pytanie do forumek, które postanowiły wyprowadzić się z naszego pięknego Kraju i żyją w...

Lek. Paulina Przyłucka ginekolog do prowadzenia ciąży - proszę o opinie (34 odpowiedzi)

Witam,l Czy ktoś może się wypowiedzieć o pani dr. Paulinie Przyłuckiej.

Jaki prezent na komunię dla dziewczynki? (33 odpowiedzi)

Macie jakieś pomysły? Prezent czy raczej pieniądze? Dodam, że na przyjęciu będzie dość dużo...