Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

obejrzałam sobie dokładnie tego stokka w sklepie

i powiem tak...stelaż jest rewelacyjny, nie wiem jak spacerówka bo akurat nie było na ekspozycji ale gondola to jakaś pomyłka...w ogóle mi się nie podoba-Miske musiałabym w wieku 2 miesięcy do spacerówki przesadzić

lipna ta gondola jak nie wiem, mogliby ją nieco dopracowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

buuuuuuuuuuuuuu ,no to na razie lipa :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Tak jak obiecali mi dealerzy z Krakowa, dziś dostałam maila z odpowiedzią w sprawie tapicerek z serii MOODS oto odpowiedź:

Witam!
Dowiedziałem się odnośnie zestawu i jest to wersja limitowana wyłącznie dla 2 sklepów internetowych w Stanach!!!

No to niestety lipa dopóki dotrze ze Stanów do Europy to raczej marne szanse na zakup:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

witam was bylam w mama i ja nie bylo dziś mojego ulubionego kąpetętnego sprzedawcy. babki ktore byly stwierdzily ze nie mogą zamowić bo o nowych nic nie wiedzą! po usilnych prożbach postarają się dowiedzieć w tygodniu. ale jak ma to być taka cena to ja dziękuję! trzeba dalej szukac w internecie wejdę teraz na kraje skandynawskie! pozdrawiam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Dziś dostałam maila od dealera z Krakowa z odpowiedzią w jakiej cenie można zamówić tapicerki, więc zwykłe standardowe kolory w cenie 1099 !!!
Natomiast czy jest możliwość zamówienia serii moods dostanę odpowiedź w poniedziałek gdyż nie maja tych modeli w swoim cenniku.
Także jak tylko się czegoś dowiem zaraz dam Wam znać:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ok to czekamy na wieści:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

jutro podjadę do mama i ja i zapytam szukalam dzisiaj znowu ale narazie nic . jutro napiszę co mi odpowiedzieli. pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Szkoda nie wiedziałam a był taki sympatyczny wszystko można było z nim załatwić (przysłał mi zupełnie nieodpłatnie gumki z napisem stokke do zamka:) szkoda naprawdę:(

Dziś napisałam do stokke na ich oficjalnej stronie a pro po tapicerek m.in tej nowej i wiecie co mi odpisali? że można zamówić u dealera wózków stokke ale coś mi się nie chce wierzyć bo jak pytałam się o tapicerki w Mama i Ja to nie mieli zielonego pojęcia że można je zamawiać:( Więc już nie wiem o co chodzi :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Pan Zych juz u nich nie pracuje jak pisałam do niego w listopadzie to napisał mi ze niestety juz nie pracuje dla tej firmy :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

witam serdecznie prosze o kontakt cce kupic taki wozeczek moj nr tel 516 020 649
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

podobno już sie nie zajmuje stokke.tak nam powiedzili w mama i ja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

;) Może warto napisać maila do Pana Zycha od Stokke czy jest możliwość sprowadzenia? Dziś napiszę to wam powiem co i jak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

no nic musimy uzbroić się w cierpliwość i szperać! dzisiaj szukam ze zdwojoną silą ! NIE POPUSZCZĘ DOPUKI NIE ZNAJDĘ! pozdrawiam was!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Wczoraj widziałam babki na spacerze właśnie z turkusową spacerówką super wyglądała na tle białego śniegu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Tak turkusową:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

niebieska czy turkusowa?? ja chcialam dokupic turkusowa, ale mi sie odwidziala i dobrze bo teraz chce ta czarno-biała...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Dziewczyny ja też szperałam w internecie poszukując strony z tymi tapicerkami w Europie i nic:( Niestety nie ma:( Ciekawe ile to potrwa żeby kupić je np w Wielkiej Brytanii bo tam mam taką możliwość ale w Polsce to raczej niemożliwe:(
Myślę że rozmiar wózka jest taki sam:)
Ja teraz czekam na niebieską tapicerkę, którą właśnie zamówiłam w GB bo miałam dylemat przy zakupie wózka na który kolor się zdecydować w końcu zostałam przy pomarańczowym a niebieską dokupuję bo jest ich więcej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

bedę jesli spacerówka ma ten sam wymiar, bo mocujesz je przeciez z tylu na tych zaczepach, a klips od mocowania nie styka sie z tapicerka :)
ja zachoworowałam na ten czarno niały z akcentem czerwonego ... miodzio
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

witajcie! caly czas myślę jak zalatwić te kolorowe tapicerki wczoraj zmarnowalam sporo czasu na szukanie po stronach europejskich i nic! dziś jak maly zaśnie znowu poszperam! tak misię spodobal zestaw z oliwką! tylko czy skoro zrobili innowacje ze spacerowką to mocowania nowych tapicerek będąpasowaly do naszych?...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ja niestety nie miałam jeszcze parasolki dopiero zamierzam kupić ja bliżej lata:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wycieczka w przedszkolu (41 odpowiedzi)

Córka ma mieć w piątek wycieczkę w przedszkolu, jadą autokarem do Pucka i Rzucewa. No i tak się...

co myślicie o mieszkaniach w Falowcu (72 odpowiedzi)

mam zamair kupić mieskzanie i zastanawiam się nad falowcem

opieka naprzemienna nad dzieckiem wasza opinia (9 odpowiedzi)

mam pytanie co sądzicie na temat takiej opieki nad dzieckiem po rozstaniu rodziców. Dziewczynka...