Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dzięki to jednak kupię pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ja najpierw mialam zwykla parasolke (zagineła chociaz dobrze działała) teraz mamy orginal i tez sie sprawdza :)
spiworka nie uzywam bo kubon by nie wysiedzial wystarcza kombinbezon, ale teraz znow u nas stokke dziala jako gondolka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

kupilabym nawet za tą cenę ale synek z butami się nie mieścil to szkoda pieniędzy. szukam caly czas na stronkach europejskich tych nowych tapicerek jak coś znajdę to wam napiszę. jeszcze pytanie do Agusi czy dopinalaś latem parasolkę ? bo boję się ze nie będzie zdawala egzaminu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Tak to prawda:) Moja córka jest na szczęście bardzo drobniutka i jeszcze wchodzi w śpiworek od stokke ale w przyszłym roku to już chyba nie będzie:( Na szczęście planuję za rok drugiego dzidziusia i małej pozostanie jeździć w jakiejś parasolce:)
Ale z powodu strasznie wysokiej ceny za śpiworek do stokke można Ci tą profanację wybaczyć:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dziewczyny zrobilam wielkąprofanacje i dokupilam do stokka spiwor xlandera!. mogliby pomyslec o tych trochę większych dzieciaczkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Widziałyście dziewczyny te ceny na allegro wózków Stokke nie wiem ludziom chyba się totalnie w głowach poprzewracało:)
Ja sprzedałam cały komplet za 2400 + plecak a tu same spacerówki po 2500 i to jedna 5 letnia!!! W sklepie nowy cały komplet można kupić za 3100zł:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Tak to trzeba przyznać jeśli chodzi o reklamacje to firma jest I klasa:) żadnych problemów i żadnego naprawiania od razu nowy sprzęt:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ja od razu nie zauważyłam,za to mój mąż od razu ty tam sie kolora przygladasz a zobacz jak switnie spacerówka sie wpina, wiec wtedy i ja ujrzałam, bo szczerze mówiąc oglądałam głownie tapicerki ;p hehe nam mocowanie spaceróki uszkodzili w transporcie w samolocie, ale dzięki temu stokke dal nam cała nowa spacerówkę a nie tylko klipsa, fajna sprawa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Też mam ten problem, mam akrylowe pazury i ciężko się wypina spacerówkę ze stelaża to fakt:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

pewnie dlatego ze te sie tak zacinajo! u mnie strasznie musze mocowac sie w rekawiczkach bo polamalam paznokcie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

A zauważyłyście nowe mocowanie na stelaż spacerówki? Ciekawa zmiana :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Niestety nie mają jeszcze:( Na oficjalnej stronie Stokke jest wzmianka i przekierowanie na allmodernbaby.com ale Ci do nas nie wysyłają niestety:(
ja mam jedynie możliwość zakupu na angielskim ebayu może tam sie pojawi ale to pewnie dopiero za jakiś czas:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ciekawe czy na amerykanskim ebay-u majo? czasami wysylajo do nas ale kolory fajne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Kurcze też bym była zainteresowana kupnem ale zupełnie nie wiem jak to z tym cłem niestety:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ja mam przyjaciółkę w usa :) sciągnac to nie problem, byleby cła nie dowalili..... bo wtedy masakra..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Też bym sobie sprawiła, ale na razie dostępne są tylko w Stanach i Kanadzie:(((

Koszt - budka, parasolka, termos na butelkę, przybornik x2 199$

Żółty zestaw 1200$ Seria limitowana

Pewnie tak szybko do nas nie dotrą albo i wcale tak jak zwykłe kolorowe tapicerki - brak możliwości nabycia w Polsce:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

czarno biały cudo !!!!! może kupie sobie nowy zestaw obić !!! piekne są !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Stokke Xplory 2009 Nowy kolor i akcesoria!!! Co sądzicie:)?

image

image

image

image

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dzięki :) obejrzę sobie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Składanie kół służy przede wszystkim po to aby wjechać i zjechać po schodach bez większych problemów:) i właśnie to łatwe ciąganie po plaży:)
Co do gondoli jest nie za duża, jak przejrzysz poprzednie wątki wkleiłam zdjęcia kremowej gondolki to sobie obejrzyj:)

Ja właśnie kupiłam sobie nowego Stokke w listopadzie i trzymam gondolę dla drugiego dziecka:) Moja mała jeździła w Mutsy ale gondola także nie była duża 30 stycznia się urodziła a pod koniec kwietnia już jeździła w spacerówce, prężyła się i strasznie płakała w gondoli, chyba była ciekawa świata:)

Polecam filmik instruktażowy:)

http://www.youtube.com/watch?v=mxNheoaTnlg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Polecony proktolog prywatnie -ratunku hemoroidy!! (11 odpowiedzi)

Dziewczyny jestem w 8 m-cu ciąży i zrobiły mi się strasznie bolesne hemoroidy, są nie do...

Zmiana zawodu - od czego zacząć? (74 odpowiedzi)

Szukam na siebie pomysłu. Któraś z was też stała przed opcją przebranżowienia się, jak wam się...

animator zabaw na urodziny (15 odpowiedzi)

Hej, czy mogłybyście polecić animatora na urodziny w domu dla sześcioletniego chłopca? Chodzi mi...