Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

aaaa no własnie to składanie kół...przydaje się??
jak on się składa??
no i pytanko o gondolę...duża jest?? ja chciałam kupić Mutsy ale cieszę się ze tego nie zrobiłam bo Misiak od miesiąca musiałby w spacerówce jeździć ;)

tak sobie kombinuję czy by tego Stokusia dla następnego dzidziola nie kupić a jak gondola mikra a drugi dzidziol też taki duży się urodzi to bedzie niefajnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Przednie piankowe, tylne bardzo wytrzymała guma. Amortyzacji niestety nie posiada, ale mi to zupełnie nie przeszkadza. Mieszkam na Morenie i jest tu dość wertepów:) oczywiście nie jest on stworzony na wertepy ale radzę sobie na spacerach po lesie nie jest aż tak tragicznie:)
Co do plaży to właśnie patent składania kół pozwala na ciągnięcie wózka bez większych problemów:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

na początku mi się nie podobał ale przyznaję że nie przyglądałam mu się dokładnie ;)

ale teraz...mocno bym się zastanowiła czy go nie kupić
widuje 3 Stokusie u nas na osiedlu i widziałam jak łatwo manewruje sie nim w malutkich sklepikach między półkami-po prostu bajka :)

zastanawiają mnie tylko kółka i amortyzacja...kółka chyba są piankowe?? jak on się sprawdza na wertepach, plaży, lesie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ja kupiłam w Mama i ja za cenę 3199 z rabatem, ale jest strona internetowa przez którą kupowałam śpiworek do spacerówki i bardzo sobie ją cenię super szybka wysyłka i ekstra podejście do klienta:)
Podaję link:)
http://www.4kids.com.pl/produkt-1067.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

inees mozliwe ze tak jest jak piszesz ja tylko widziałm go i nie uzytkowałam ale mnie i tak nie byłoby stac na ten wózeczej nawet gdyby ście mnie do niego przekonały
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ja kupilam swojego w mama ija ale teraz czekajo na dostawe zostal chyba czarny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Czyli w każdym sklepie cena Stokke jest taka sama? ;-)
Używany wózek to ja mogę kupić dla siebie, dla młodej będzie nowy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

agusiu dzieki bardzo wlasnie chodzilo mi o to ze nie miescil sie podnuzek nie pomyslalam zeby go odpioc jakbym miala problem to znowu poprosze o pomoc jeszcze raz wielkie dzieki!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Tanio to tylko z drugiej ręki np na allegro:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Siedzisko wkłada się podobnie jak w drugą stronę,jest tylko jedna podstawowa różnica to gdy chcesz aby synek siedział przodem musisz najpierw wyjąć podnóżek całkowicie a potem wpiąć siedzisko no i włożyć podnóżek:)
Mam nadzieję że o to chodziło:)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Gdzie można kupić tanio taki wózek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dziewczyny kupilam wczoraj oliwkowego stokka synek ma niecale dwa latka jedzie super! podbija ok. mam lekki problem z zamontowaniem siedziska przodem do mnie jakos nie idzie ale w prowadzeniu bomba troche zle te wciski po bokach do zdejmowania ale pewnie sie wyrobio pozdrawiam wszystkie mamy!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Madzia , nie rozkłada się na płasko spacerówka bo jest kubełkowa, ale jest tam wkładka redukująca która robi płaskie leżenie maluszka, co do większych dzieci to Kubon jest mega duży jak na swój wiek i miesci sie bez problemu, MEGA auttem tego wózka jest to ze jako jeden z nielicznych ma podnózek wysówany równiez na długosci a co za tym idzie nawet 3,5 letniemu dziecku nie dyndaja nóżki dla mnie to był jeden z PIORYTETÓWN przy spacerówce :)
Madziu kiedyś sie na kawkę umówimy to sie przekonasz ze stokkus jest super :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ja ma właśnie córeczkę 2 letnia i uważam że jest jej bardzo wygodnie:)
Nie rozumiem wypowiedzi typu ...szkoda mi tego dziecka w tym wózku..., dziewczyn które nigdy nie miały przyjemności go wypróbować:)))
Moja mała przesypia w nim ok 3 godzin na spacerze, czego nie robiła w żadnym innym wózku, a miałam ich troszkę:)))
Polecam z całą pewnością:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

mam pytanko czy dwulatek ma tam wygodnie? sstrasznie mi sie podoba!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Wiecie co widziałam tego Stoka na zywo ale ja cały czas mam wrazenie że dziecku tam jest ciasno no i on sie nie roskłada chyba na płasko -jakos do mnie on nie przemawia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

witam :) planujemy nabuc wozeczek Stokke, poczytalam o nim sporo i jestem do niego na prawde przekonana. Wszelkie krytyki na jego temat etc biore pod uwage i wysluchuje, ale... w wiekszosci przypadkow krytykuja osoby, ktorych na ten wozek po prostu nie stac. I w porzadku nie kazdemu musi sie podobac, ale na temat kazdego typu bardziej tradycyjnego wozka mozna wymyslec mase nieprzyjemnych opiniii: bo prymitywny, bo kiczowaty, bo jak czolg wyglada etc
Ja mam pytanie, do dziewczyn, ktore maja Stokke: jak wyglada amortyzacja w wozeczku? widzialam foto na kocich lbach :) myslicie, ze na lesnych drogach tez da rade?
Pozdrawiam!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

wlasnie zastanawiam sie nad nim wyglod super ale ja mam synka prawie dwa latka czy bedzie wygodny ? mam skate peg perego i jane ale ten mnie zauroczyl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

my mamy spacerówkę silver crossa :) polecam gorąco :) chociaz do stokkusia sie nie umywa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

waga wozka 37kg?????? to chyba jakas pomylka!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

poleccie mi jaks zabawkę dla rocznego dziecka (121 odpowiedzi)

Moja córeczka skonczy niedlugo roczek. Zastanawiam ,co mam jej kupić???Dodam, ze ma ju...

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (96 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

kawa czy pijecie jesli tak to jaka? (76 odpowiedzi)

ja lubie z expresu a wy?