Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

widzisz zadalabym pare pytan ale teraz to i tak kazde zostanie negatywnie odebrane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Trudno przeżyjemy Twoją obecność:) A może przekonasz się w końcu do Stokke:)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

jak chcesz to opuść bo ja na razie nie zamierzam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Żeczywiście wszystkie Twoje wypowiedzi są ironiczne, może czas wię opuścić ten wątek:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

agusiu... nie odczytalas ironii z mojej wypowiedzi ????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ale ja nie chcialam nikomu dopieprzyc, napisalam ze wozek jest "nieładny" i nie rozumiem dlaczego krytyka na tym forum jest zawsze odbierana jako zazdrość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

chodzi mi o to że ja nie chodze po forach i nie wyszukuję opinii na temat czegoś co mi się nie podoba tylko po to żeby komuś dopieprzyć.... a tu temat mówi sam za siebie dla fanek i wahających się....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

do aleksandra27 a to nie aby twoja wypowiedź?

to było dobre :))))) naprawde strasznie wszystkim "szczesliwym" posiadaczkom tego wozka zazdroszcze....... chyba sie poplacze z rozpaczy......

Nie przesadzajcie z ta tolerancja, ja tylko napisalam ze wedlug mnie jest obrzydliwy i zapytalam czy jest stabilny, nigdzie nie potepilam ani nie obrazilam nikogo kto kupuje ten wozek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

to ie jest kwestia tego czy mnie stac na ten wozek czy nie, bo jesli naprawde by mi sie podobal to pewnie bym go kupila niezaleznie od ceny.

Nie zazdroszcze nikomu kto ma ten wozek.

Ach....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Myślę, że sprawa jest dość złożona. Jest wiele dziewczyn, którym wózek faktycznie się nie podoba i nie musi bo przecież, każdy może mieć inny gust i trzeba to uszanować, ale mam takie wrażenie,że te które tak ostro wypowiadają się na forum i nie chcą słyszeć nawet o tym, jakie są jego zalety tylko brną w ślepo w swojej opinni poprostu są w jakiś sposób zazdrosne, może nie o sam wózek bo jak piszą jest on obrzydliwy...:) ale o to że kogoś stać wydać ponad 3000.
wydaje mi się, że wózek STOKKE ma wiele zwolenników jak i przeciwników ale nie znam żadnego innego towaru, który miałby tylko samych zwolenników:) także jak pisze jedna z forumowiczek spór trawa i będzie trwał:)

Pozdrawiam przeciwniczki:)
Jako ciekawostkę napiszę,że kiedy Stokke pojawiły się w Polsce też miałam mieszane uczucia co do wyglądu ale po paru wizytach w sklepie i osobistym przetestowaniu wózka nie zamieniłabym go na żaden inny, więc może i Wam się kiedyś spodobaja:))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

A ile on kosztuje?

Na początku nie podobał mi się w ogóle...takie "coś" na kiju ;) ale im dłużej go oglądam, tym bardziej mnie przekonuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

nie do konca jest to prawda, ja nie znam ceny tego wozka , po prostu nie podoba mi sie ale jeski ktos chce go kupic to jest jego wybor.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Faktycznie coś w tym jest:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

na początku obawiałam się reakcji ludzi bo pomimo tego ze wózek jest od dobrych kilku lat na rynku dalej jest traktowany jako coś "innego"
ale zauważyłam ze większośc opinii negatywnych jest bezzasadna a ludzie negują i krytykują dopiero jak poznają cene:/ wiec doszłam do wniosku że i tak będą gadać bo zawsze gadają jak ich na coś nei stać....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ja od kiedy zobaczylam stokke na ulicy w usa kilka lat temu wiedzialm ze bede go miec :) mąz od razu jak tylko pomacal go w sklepie to od razu wyciągnal kartę i kupil wozio.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ja powiem tak kupiliśmy emmaljunge do codziennych spacerów(przed blokiem mam pola a w domu psa z którym i tak trzeba wyjść i tak... i tu chodziło o wygodę dla dzidzi mocno amortyzowany na tych kocich łbach ale za cholere nie pojade nim na zakupy do sklepu, do miasta czy na wakacje bo jest za duży dlatego odrazu kupiliśmy też stokke...
mąż jak go tylko zobaczył to się zakochał:)) ale dopiero w marcu zobaczymy jak się sprawdzają bo wtedy pojawi się dzidzia:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ja jestem stokke-entazjastką:)) bardzo mi się podoba,ale to zawsze jest kwestia gustu,mnie też nie podobają się wózki typu Nestor czy Tako,ale szanuję innych zdanie bo są mamusie zadowolone z takiego zakupu,sama jeżdzę Mutsiakiem Urbanem i mam też drugi Mutsy Spider z obydwu jestem zadowolona i gdyby Stokke nie było takie drogie pewnie taki bym kupiła:)

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

a ja już jestem "szczęśliwą" posiadaczką stokke.. bardzo mi się podobał od zawsze... teraz czekam na dzidziusia z wózeczkami czerwonym stokke i czerwoną emmaljunga edge:)) ... jestem ze śląska i musze powiedzieć że jeszcze nie spotkałamforum które było by przychylnie nastawione do tego wózka dlatego szukam gdzie mogę:/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ja byłam zainteresowana kupnem tego wózka ale wielkość gondoli przekonała mnie do Emmaljunga :) Osobiście wózek Stokky bardzo mi się podoba i być może zdecyduję się w poźniejszym czasie na jego spacerówkę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

to było dobre :))))) naprawde strasznie wszystkim "szczesliwym" posiadaczkom tego wozka zazdroszcze....... chyba sie poplacze z rozpaczy......

Nie przesadzajcie z ta tolerancja, ja tylko napisalam ze wedlug mnie jest obrzydliwy i zapytalam czy jest stabilny, nigdzie nie potepilam ani nie obrazilam nikogo kto kupuje ten wozek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

czym myjecie drzwi kabiny prysznicowej? (48 odpowiedzi)

Dziewczyny, poradzcie, ja zwariuję. Strasznie duzo czasu schodzi mi na mycie drzwi kabiny...

Czy jest sens karac dwuletnie dziecko? (29 odpowiedzi)

Dziewczyny, moj maz ostatnio za zle zachowanie zaczal sadzac synka do kata. Maly wtedy bardzo...

Jakie zabawki dla 4 - 6 miesięcznego niemowlaka? (34 odpowiedzi)

Pojawił się wątek prezentów dla starszych maluszków, chciałabym poprosić Was o propozycje dla...