Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

niestety..od mówienia do czynów czesto daleeeeeeeeeeeeeeeeka droga:D
Ja tam sie juz przekonalam tutaj ze myslenie inne od wiekszosci oznacza myslenie złe/błędne i koniec heh:P
A juz najgorzej,gdy zaczynasz uparcie tkwic przy swoim zdaniu...Ojj wtedy to juz burza z piorunami jest hehe:D
Ech...tak to bywa czasem "wesoło"...z ludźmi;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Faktycznie nie ma co , wydaje mi się ,że daleko co po niektórym jeszcze do tolerancji a tyle się o tym ostatnio mówi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

"w polsce nadal pokutje zasada jak cos jest inne to jest złe.."-zgadzam sie z tym stwierdzeniem zdecydowanie!!!!!!!!!! szkoda ze niektorzy tego nie widzą:Dalbo nie chca widziec:P(nie mam na mysli tego wątku tylko ogólnie)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

kochana za krótko na forum jestes :) nie irytuj się :)
w Polsce nadal pokutuje zasada, jak cos jest inne, to jest zle, to sa zwykle frystracje osób ktorę nie mają pojecia o tym wózku, a skupiaja się jedynie na wyglądzie , przy którym owszem można się zachwycać lub odrażac, to juz kwestia gustu i w to nie wchodze, ja np, rzygam na widok wózków typu tako, emma itp ;p ale nie wypowiadam się na temat ich funkconalnosci bo nie wiem, tutaj temat stokka byl juz kilka lat temu poruszany, i rowniez zostałam zaszczuta :) ja sie z tego jedynie smieje :) bo i po cóż mi nerwy?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ok nie ma problemu, już się poprawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Zbaczając delikatnie z tematu prosimy Agusię, żeby przestała pisać DRUKOWANYMI LITERAMI. Dziękuję :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

A jeszcze jedno:)
dziewczyny, którym się nie podoba może napiszcie nowy wątek
pt " najbardziej ochydne wózki"
i tam wyładowujcie swoje flustracje !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Kurcze chcieć dobrze, to jeszcze dostajesz po du...Ie, powtarzam ,że udzielę info zainteresowanym kupnem wózka stokke , którzy jeszcze się zastanawiają, a nie tym, którzy nie są zainteresowani a jeszcze psioczą.
także zapraszam do wątku osoby chcące kupić ten wózek i fanek które są jego szczęśliwymi użytkowniczkami:)
tyle chciałam powiedzieć:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

skoro jest to jedyny wózek na swiecie posiadajacy patent na tą wyskokosc wozenia dziecka, skoro zdobyl tyle medali i certyfikatów z dziedziny bezpieczenstwa, "dizajnu " w europie i na swiecie, to gwarantruje ci ze jest stabilny :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

hehe znowu sie ubawiłam.wiecej takich wątków prosze heh;P
Agacik-nie pisalam do Ciebie:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

A'propos fotela dentystycznego-zwracam honor;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ppo pierwsze nie ja napisalam ze wyglada jak fotel dentystyczny, a pytalam o jego stabilnosc z czystej ciekawosci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Autorka chciala dobrze, no, ale poeta czasem nie dogodzi wszytskim czytającym:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ha ha ha ha ha ha....
Jestem przekonana, że autorka tego wątku jest usatysfakcjonowana wszystkimi wypowiedziami na temat...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Skoro Ci sie nie podoba, to po co pytasz o jego stabilność:)..
Skoro przypomina Ci fotel dentystyczny, to masz odpowiedź...jesli na takowym siedzialas kiedykolwiek:)...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

a ja nie widze powodu zeby nie mowic jak mi sie cos nie podoba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ale skoro myślisz inaczej, to po co odzywasz się w tym wątku. On nie jest dla Ciebie... Wskazuje na to jego tytuł. Ja nie czytam tematów, które mnie nie interesują i nie dotyczą. I nie ma to nic wspólnego z wolnością słowa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

no wlasnie,nie wszystkim:) jednych przekonasz innych nie i nic w tym zlego:)
Niestety..czasem okazuje sie ze mimo wolnosci slowa w tym kraju,spotykasz sie z dziwną reakcją ludzi,ze jesli myslisz inaczej niz ktos tam,to znaczy ze cos z Tobą nie tak....;D
pozdrawiam i nie przejmuj się az tak:)chyba nie warto...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

DO TYCH KTÓRYM NIE PODOBA SIĘ TEN WĄTEK, NIEROZUMIEM WAS, CHYBA KAŻDY MA PRAWO NA FORUM PISAĆ I ZAKŁADAĆ NOWE WĄTKI NA TAKIE TEMATY JAKIE CHCE, WIĘC NIE WIDZE PROBLEMU I W TAKIM A JAK SIĘ KOMUŚ NIE PODOBA TO PO CO WCHODZI I CZYTA A POTEM GŁUPIO KOMENTUJE:( CO DO WYGLĄDU PRZECIEŻ NIE WSZYSTKIM MUSI SIĘ PODOBAĆ:)
CO DO DZIEWCZYNY, KTÓRA NAPISAŁA ŻE STOKKE PODOBNY JEST DO FOTELA DENTYSTYCZNEGO:)))))) CHEJ MOŻE PODAJ MI GDZIE CHODZISZ DO DENTYSTY MOŻE SIĘ TAM WYBIORE BO JESZCZE TAKIEGO FOTELA NIE WIDZIAŁAM:)))))) GRATULUJĘ BYSTROŚĆI:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

nie poczulam sie krytykantką absolutnie.wątek mial przekonac ewentualne chetne do wozeczka.mnie nie przekonał i tyle.ale tak jak napisalam:kazdy inny ma gust i dobrze:)inaczej wszyscy jezdziliby stokke ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

Czy posiadanie dzieci jest warte zmiany stylu życia? Czy wychowywanie dzieci jest przyjemne? (47 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad urodzeniem dziecka, więc chciałem zapytać. Właśnie...

Pompa ciepła (22 odpowiedzi)

Czy któraś z Was ogrzewa dom za pomocą pompy ciepła? Jeśli tak, to (jeśli można zapytać ;)),...

Pomocy! Usypianie niemowlaka. (17 odpowiedzi)

WItam Panie, mam problem z moim miesięcznym dzieckiem. W żaden sposób nie umiem go usypiać....