Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

andzia na e-bay ,sa ostanio widzialam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

do Agusi piszę oczywiście!!!!!!!!!1:)))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

witam,
już kiedyś mi pomogłaś więc jeszcze raz piszę, tym razem szukam śpiworka do starego modelu niebieski w koła kolorowe:)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

A twoja wypowiedź świadczy o tobie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Heh Twój tekst "zatkało kakao" mówi sam za siebie :) :) :) Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

"Wszytkim "życzliwym" których na ten wózek nie stać radze się nie wypowiadać bo tylko sie osmieszacie pisząc teksty typu "co za brzydki wózek" itd..."

Mnie na wózek stać, ba, stać mnie na wózek duuuużo droższy niż
Stokke i nie pouczaj mnie co mam pisać na forum a co nie. Uważaj teraz: co za brzydki wózek!. Zatkało kakao?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witam :)

Kiedy zaczynałam szukać wózka jakos nie przemawiał do mnie ten STOKKE zawsze go omijałam wzrokiem. Pewnego dnia wybraliśmy się z męzem do sklepu aby zobaczyc zupełnie inny wózek który z reszta okazał sie wielką klapą a był prawie w tej samej cenie (chicco i move) :) No i zupełnie przez przypadek zobaczyłam tego stokka :D Już wtedy wiedziała ze to włsnie tego wózka szukam i nawet nie wiem jak mogłam go omijać wzrokiem w internecie :D Jest niesamowity i jak to powiedział Pan w owym sklepie "to taka perełka wsród wózków, to tak jak z firmą Apple która wydała tylko jeden model telefonu IPhone który jest doskonały tak samo firma Stokke wydała tylko jeden wózek XPlory który jest doskonały"
Wózek wykonany bardzo starannie nie wspomne juz o jakości materiałów z jakich jest zrobiony, mega stabilny a co za tym idzie bardzo bezpieczny.
Wszytkim "życzliwym" których na ten wózek nie stać radze się nie wypowiadać bo tylko sie osmieszacie pisząc teksty typu "co za brzydki wózek" itd... :D Prosze popatrzcie na swoje "super wózeczki" i policzcie w nim wszyskie wady jestem pewna że jest ich o 70 % wiecej niz w STOKKU!!! Wózek jest FANTASTYCZNY!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Odsprzedam polarowy śpiworek do starego modelu

ogłoszenie na tablica.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odsprzedam polarowy śpiworek do starego modelu

Mam do sprzedania polarowy śpiworek do starego modelu, używany przez jedno dziecko około pół roku.

http://www.babyearth.com/images2/products/medium/10-3678-01.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witam wózek trzeba poprostu wyczuć ,a co do wózka to poszukuje samej spacerówki v3 naj lepiej fioletową ma może ktoś na sprzedaż .pozdrawiam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

mam pytanie- wlasnie nabylam nowego stokka i nie wiem czy przyciski umozliwiajace skladanie wiekszych kol wozka tak ciezko na poczatku chodza-czy to kwestia czasu i wyrobienia sie ich -czy sa do reklamacji
? prosze o info jak u WAs?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

to zrob sobie swoj watek i tam pisz wszystko co ci sie nie podoba ,durna babo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

to po co sie udzielasz ,i zasmiecasz watek !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Oj ważne ważne, w pewnym sensie traktuję zakup tego wózka jako swego rodzaju inwestycję i nie chcę się zawieść, zwłaszcza że to najdroższa możliwa opcja na jaką można się zdecydować. Wszyscy pomyślą, że oszaleliśmy z mężem... ;)
Tak czy inaczej, tyle już się naczytałam na temat Stokke, że wiem, że warto - i mam nadzieję, że w praktyce też to wyjdzie - innej opcji nie ma. :)

(nie) dziękuję i pozdrawiam, niesamowicie się cieszę, że znalazłam tu kogoś tak życzliwego - na forach rzadko się to zdarza. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Anabel dziękuję robię to z zamiłowania :) Cieszę się że mogłam pomóc ja kiedyś też otrzymałam wiele pomocnych informacji przy wyborze wózka od innej osoby więc wiem jakie to dla niektórych ważne więc po prostu dzielę się moją wiedzą nabytą w ciągu tych paru lat :) Stokke chyba znam już od podszewki :D

Spokojnie wykorzystasz gondolę nie martw się a jeśli córeczka rodzi się latem to już w ogóle super, wykorzystacie SK w 100% razem z osłonką :)

Szczęśliwego rozwiązania i zadowolenia z wózka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Och, dziękuję za błyskawiczną i rzetelną odpowiedź, wszystkie moje wątpliwości są rozwiane. :) niedługo dołączę też na facebooku.
Wózek będę zamawiać, z gondolką i summer kit, w końcu moja mała urodzi się na największe upały - mam tylko nadzieję, że moja córeczka najeździ się w gondolce przez te 5 - 6 miesięcy, bo jeśli krócej to mąż mnie chyba udusi - ale tego przewidzieć się nie da... ;)
Agusia, za tą Twoją lojalność do firmy powinni Ci płacić, jesteś dla nich najlepszą reklamą. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Pyt 1 :)
Amortyzacji wózek nie ma jest to zawieszenie sztywne, w przypadku zamontowanej gondoli jest ona tak osadzona na stelażu że przyjmuje te największe wstrząsy ze stelaża i lekko się kołysze.
Ja mieszkam na gdańskiej Morenie i regularnie spaceruję po leśnych ścieżkach jeśli są one utwardzone nie sprawia to najmniejszego problemu.
Po plaży można jeździć bez problemu do tego m.in producent stworzył składane podwozie. Sprawdziłam i działa komfort jazdy dziecka taki sam jak wózek jadący na czterech kołach :)

Pyt 2 :)
Brak blokowanych kół niestety wynika z konstrukcji wózka, to typowo wózek miejski. Po mieście nie odczuwam, żadnego dyskomfortu braku blokady, natomiast zimą oraz po lesie czasami by się przydały.
Wózek jest bardzo stabilny nie ma najmniejszego niebezpieczeństwa aby się wywrócił. Opinie w necie są z reguły o niestabilności wózka osób które w życiu nie maiły go okazji pchać, a tylko widziały go w sklepie lub na ulicy. Z wyglądu może wydawać się niestabilny natomiast to zupełnie nie potwierdzone złudzenie. Używam wózka Stokke ponad 5 lat i nigdy nie miałam sytuacji w której wózek by miał się wywrócić czy nawet zachwiać :)

Pyt 3
Mała gondola to kolejny mit internetowy. Ja woziłam moją córkę do ponad 5 miesięcy. Koleżanka wozi córkę 7 miesięczną nadal. Komfort dla takiego maluszka jest na prawdę duży porównując leżenie w foteliku którego nie polecam na dłuższe spacery. Wkładka spłycająca do spacerówki nie jest przystosowana dla noworodków. Wózek spacerowy z racji, że jest to kubełek jest przeznaczony dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia i absolutnie nie należy w niej wozić maluch poniżej tego wieku.

Pyt 4
Summer Kt jest wyposażony w budkę, która ma siateczkę z tyłu budki i dzięki temu jest bardzo dobra cyrkulacja powietrza, ma także frotową wyściółkę siedziska spacerowego co w przypadku dziecka powoduje że poci się mniej. Parasolka wiadomo chroni przed słońcem. Jest także taka osłonka którą się montuje na budce i zaczepia o podnóżek świetne rozwiązanie dla dla mniejszych dzieci. Oraz starszych ale śpiących, starszym dzieciakom już osłonka może przeszkadzać :)
Jeśli mieszasz w ciepłym miejscu to szczerze polecam :)

Jeśli będziesz miała jeszcze jakieś pytanie zapraszam chętnie odpowiem, zapraszam także do społeczności Stokke na FB :) Stokke Polska :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witam, czekam właśnie na moje pierwsze dziecko i przeglądam wszystkie możliwe opcje dotyczące wózków. Stokke był pierwszym i wychodzi na to, że to ten wózek wybierzemy. Zakochaliśmy się w nim od pierwszego wejrzenia - cena niestety powala, a Stokke zdaje się mieć parę niedoskonałości... Dlatego proszę o pomoc w decyzji, czytałam już tutaj wiele, jednak gubię się już, o których wersjach to było.

Czy amortyzacja jest aż tak zła? Można nim jeździć po lesie, plaży na przykład - chociażby na tych dwóch kołach, tak, że dziecko wciąż ma komfort?
Czy brak blokowanych przednich kół aż tak bardzo przeszkadza? Martwiła mnie też opinie, że wózek jest niestabilny, ale to nie ma miejsca?
Mam możliwość nie kupowania gondolki, czy warto w nią inwestować jeśli jest taka mała, skoro będę mieć fotelik samochodowy, a także wklładkę dla niemowlaka w spacerówce?
I ostatnie pytanie, czy ktoś ma summer kit i czy on naprawdę coś daje, czy jest niepotrzebnym gadżetem? Nie mieszkam w Polsce, ale w naprawdę ciepłym miejscu...

Dziękuję bardzo z góry za pomoc, przepraszam za pytania laika i pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

mój też różowiutki jest cudowny właśnie dokupiłam zabaweczki na pałąk z tiny love będzie córcia frajdę miała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Heheheheh Izulucha tak włąśnie myślałam, że twe dzieciaczki duże :)

No kolorystyka cudna ja jak przystało na moje upodobania wożę córę w różowym, obecnie po lekkim tuningu kolorystycznym z fioletem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

hemoroidy :/ (10 odpowiedzi)

Od dwóch dni mam problem, wyszedł mi niemały hemoroid.. piecze, boli, kłuje ale nie krwawi.....

Dr Kijuć czy to dobry lekarz? (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o nim? Wiem, że tylko do niego w LX na następny tydzień jest dużo wolnych terminów,...

Sprawdzone sposoby na odchudzanie:) (68 odpowiedzi)

Cześć Dziewczyny! Podzielcie się swoimi sposobami na skuteczne odchudzanie:) Ja muszę zrzucić aż...