Agata - ocena (1) Bardzo rzetelne wykonane, sumienny, terminowy, polecam pana Szymona,... Agata Dorota Jakubowska - ocena (2) Bardzo polecam usługi stolarstwa Mazu. Świetny fachowiec, profesjonalne... Dorota Jakubowska Alelsandra - ocena (1) Zamówiłam u Pana Szymona szafę na wymiar. Podczas przygotowywania projektu... Alelsandra
Katarzyna Lis - ocena (1) Z usług Pana Szymona korzystaliśmy przy okazji zmiany kuchni. Jesteśmy bardzo... Katarzyna Lis Jadwiga - ocena (2) Bardzo polecam, Pan Szymon zrobił mi w mieszkaniu bardzo ładną kuchnie szafę... Jadwiga Sylwia - ocena (1) Meble wykonane bardzo dokładnie, precyzyjnie, z uwzględnieniem moich potrzeb,... Sylwia Szymon - ocena (2) Pan Szymon Profesjonalnie wykonał i dopasował do moich potrzeb meble, które... Szymon Mariola - ocena (1) Usługa profesjonalna, zabudowa wyszła przepięknie. Polecam. Mariola Filip - ocena (2) Jestem bardzo zadowolony. Poziom usługi, najwyższa klasa! Filip Karolina - ocena (2) Z czystym sumieniem polecam. Świetny kontakt oraz fachowe doradztwo. Czas... Karolina