Stolarz z polecenia - szukam

Temat dostępny też na forum: Usługi i wykonawcy
Mam do zrobienia zabudowę ściany w Wejherowie. Szukam dobrego stolarza, który podejmie się tej pracy. Interesuje mnie tylko ktoś rzetelny, terminowy, z kim podpiszę umowę na wykonanie usługi, itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie ci mężczyźni ? gdzie oni się podziali ? czyżby się przekwalifikowali ? bo gwarancji nie dotrzymali ? .
W Gwatemali to sami fachowcy są ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No i co chcesz przekazać, bo nie wiem? Piszesz dla pisania? Jakieś ukryte, podprogowe informacje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym poszukał na https://fixly.pl/ stolarza. Dużo fajnych wykonawców tam znalazłem i dzięki temu ruszyłem z remontem do przodu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tu co najwyżej dostaniesz rekomendację od samych Januszy którzy myślą lub wydaje im się że są stolarzami.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mogę powiedzieć kogo nie brac! Ht Meble Tomasz Hajduk
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzięki, będziemy unikać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyzby ten sam człowiek ktory na Mazowszu oszukiwał ludzi całe lata jako th-tippik teraz jest HT meble w Gdyni?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Stolarz z polecenia - szukam

Jeżeli ogłoszenie jest aktualne to mogę polecić Pana z Elbląga
Bez zbędnego chwalenia wykonanie perfekt i nie drogi
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

poproszę o namiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wmi-dekorator z Elbląga, w miarę tanio i w terminie, robiliśmy kuchnię i dwie szafy, wszystko ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie polecam Pana Tomasza Hajduk, jako HT-MEBLE z Gdyni , niby z polecenia a tu wielkie rozczarowanie, obiecanki bez pokrycia ,zadne slowo jakie wypowiedzial nie dotrzymane, kuchnia rozgrzebana miesiacami , poprostu tragedia oraz kwota ustalona na poczatku nie dotrzymana , zadne slowo nie dotrzymane, jestem zawiedziona , kuchnia robiona miesiacami , SZOK !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziwne, ja właśnie mam skończoną. Pan zadbał o wszystko i zostawiłam mu myślenie. Jestem zadowolona w 100% i nie mam do czego się przyczepić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (4 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

Szambo betonowe (11 odpowiedzi)

Witajcie. Gdzie możemy zamówić szambo betonowe 10m3 Jaką firmę polecacie z okolic Szemuda.