Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10) Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże,... Marta Storczykowa 12 (4) Czy nikomu z mieszkańców nie przeszkadzają śmieci za wiatą? Który to już... Bully dzieci z Azaliowej (46) Witam, taka sytuacja: mieszkańcy ulicy Azaliowej odgrodzili się płotem i... frytka1222
wynajmę garaż (18) Witam Wynajmę garaż 16 m2 przy ul. storczykowa 7. Cena 400 zł/mc wlasciciel Uszkodzony automat do bramy (13) Na Storczykowej 7 dzieci grające przypie... w automat od bramy przyszedł... Storczyk parking storczykowa 4 6 (2) Zauważyliście jak parkują auta ? Zrobili szlaban, był porządek z parkowaniem.... Tomek Mam do wynajęcia miejsce w hali Storczykowa 24 (2) Mam do wynajęcia miejsce w hali Storczykowa 24 -150 zł. Zapraszam do... raf Storczykowa 4 - brama (1) Kogoś pogrzało z tą bramą? Ciekawe jaka automatyka zostanie do niej... Januszka Głośno na Storczykowej (7) Jak co roku mamy nieprzyjemność słuchania i oglądania rozgrywek piłkarskich... Pokrzywdzeni Żabka ul. Storczykowa (16) Czy ktoś może wie co się dzieje z nowo powstałą żabką? Tak szybko ją... abc Jasminowy Stok 65,67 (8) Witam, prosze o opinie na temat mieszkan na tych budynkach, jak wyglada... Halina jakaś lipa - City House (10) Interesowałem się mieszkaniem przy ul.Św Brata Alberta , poinformowano mnie... IP zima (19) Karczemki jak zwykle śpią chodniki nie odświeżone przejechac wózkiem z... mieszkaniec Uroczyste nadanie nazwy ronda (22) "Na wniosek Stowarzyszenia Przyjaciół Dzielnicy Kokoszki rondo znajdujące się... XYZ Storczykowa - opinie i oceny (1) Inwestycja Storczykowa powstaje w kameralnej części Karczemek. W otoczeniu... trojmiasto.pl