Cafe Strych

Puby Kawiarnie i herbaciarnie

Gdynia, pl. Kaszubski 7B

art - opinia (1) Polecam, dobre miejsce na chwilę odetchnienia.... art Niedobrak i Club Leydis poleca jako ZA****TY PUB POD KAŻDYM WZGLĘDEM (2) Korzystamy z ,,Cafe Strych,, od 14 lat i jest niezmiennie Z*****CIE, i... Jaca Narbud Niedobrak Polecam (2) Domowy klimat jednego z najstarszych domów w Gdyni zdecydowanie buduje... Natalia
REWELACJAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (1) Strych to miejsce, które nigdy nie zawodzi! Wczorajsze Mikołajki z pysznym... Pani z bałwankiem Polecam na imprezy rodzinne! (1) Szczerze polecam Cafe Strych, również na imprezy rodzinne. Dotychczas... Kasia co za beszczelna obsługa (4) W lokalu pojawiłam sie ze znajomymi chwile po godz 24, lokal byl prawie... Studentka z Gdyni POLECAM-ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY LOKAL DO POSIEDZENIA W TRÓJMIEŚCIE!!! (1) Jestem stałą klientką od ponad 3 lat i z ręką na sercu polecam ten lokal... Stały gość Najprzytulniejsze miejsce w Gdyni (1) Bardzo lubię Strych. Jest domowo, kameralnie, intymnie. Zawsze uśmiechnięta... Ka Super atmosfera, POLECAM! (1) Przy okazji większej imprezy lub dla stałych klientów zawsze coś się... Bodox Najlepsza knajpa w Gdyni (1) Niepowtarzalny klimat, miła obsługa, asortyment też okej - kanapki ze smalcem... bywalec Jedna z ciekawszych i przyjemniejszych pubo-kawiarni w Trójmieście (1) Jedna z ciekawszych i przyjemniejszych pubo-kawiarni w Trójmieście. Bardzo... Autor Jedna z ciekawszych i przyjemniejszych pubo-kawiarni w Trójmieście (1) Jedna z ciekawszych i przyjemniejszych pubo-kawiarni w Trójmieście. Bardzo... Autor A i B - opinia (1) Co przyciąga na Strych? Krótko - ciekawy wystrój w stylu retro i spokój,... A i B Super! (1) Muzyka swietna, obsluga bardzo mila, klimat tez bardzo fajny. Zaluje, ze nie... Befe od tylu lat nic się nie zmieniło (1) Bywam w Strychu regularnie od 4-5 lat i jak do tej pory nie mam absolutnie... beviz tragedia w porywach do zemsty barmanek (1) Jestem bardzo zaskoczona obsluga tego lokalu . w sobotni wieczor wybralismy... MYSZKA Najmilszy lokal w Gdyni. (1) Najmilszy lokal w Gdyni Wspaniały klimat, wystrój i to pięterko... ach,... demp Marcin Radkowiak - opinia (1) Miałem przyjemność gościć na strychu, a że zawsze zostawiam opinie więc i tym... Marcin Radkowiak Brawo. (1) Miejsce odkryłem dośc niedawno i powiem jedno - jestem dumny, ze moge pokazac... Marek Bardzo ciekawe miejsce (1) Serdecznie polecam wszystkim 'Cafe Strych' Atmosfera miejsca jest absolutnie... Hanool