Student's Party

Temat dostępny też na forum: Student's Party
"Student's Party"cotygodniowe imprezy studenckiewejście gratis + zniżki na barzeza okazaniem legitymacji studenckiejMEGA PROMOCJE, MEGA NIESPODZIANKIstart: 21.00h1 {font-size: 30pt;color: #e90d7a;}
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bramka

bylam tam wczoraj , na halloween pierwszy raz.moje opinie:
1.nie rozumiem czemu nie mozna bylo siedziec u gory??? na glownej sali jest bardzo malo miejsc siedzacych...
2.muzyka...dj'a to oni rewelacyjnego nie maja.ok,polecialo kilka fajnych kawalkow, ale... monotonia, kawalki raczej przecietne...
3.jakis stary pedal w garniturze chodzil i dosypywal czegos do napojow. wiem, bo moj kolega go przycial.
4.ale na duzy + bramkarze.w zadnym innym klubie nie spotkalam tak kulturalnej ochrony!!! na samym wejsciu widac ze nie sa wielkimi panami bramkarzami ktorzy uwazaja sie za nie wiadomo kogo. usmiechnieci, mili, kulturalni...naprawde bylam pod wrazeniem, a przeciez to powinno byc norma w kazdym klubie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

narkotyki

naprawde ja tez widzialem tego kolesia z tymi prochami a napewno nie byl to cukier...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cukier Puder

to byl cukier puder - kolego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdyby to byly narkotyki to by

.... drink kosztowal 100 zl. hee
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest najlpeszy klub w 3miescie

Tak najlepszy ale mayl. Najlepszy pod wzgledem muzy i fajnego wystroju, fajnych tancerek ( pozdrawiam Was ) i kelnerek, a po za tym Ewa Sonet ma tam wystapic, to dopiero bedzie niezla ( cenzura ). Pozdrowienia dla Was
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o narkotykach, itp

Jeżeli ktoś z Was widzi w klubie coś, co nie powinno mieć miejsca, to możecie śmiało podejść do któregokolwiek baru, kelnerki czy kogokolwiek z obsługi i poprosić menagera - jest obecny na każdej imprezie, a rozwiązywanie problemów, to jakby nie patrzeć jego działka.
Oprócz niego w klubie jest ochrona, której również można (wręcz NALEŻY) zgłaszać wszelkiego rodzaju nieprawidłowości.
Z doświadczenia wiem, że i menager i ochrona mają stuprocentową skuteczność i nie pozostawiają żadnej sprawy samej sobie.
Jesteście w klubie, chcecie się dobrze i co ważne bezpiecznie bawić, pomóżcie nam odrobinę i zgłaszajcie wszelkie tego typu sprawy;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fjanie jest w środe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cotygodniowe imprezy studenckie

cotygodniowe imprezy studenckie w koncu ruszyly na jaskowej! i dobrze ! wbrew wszystkim ktorzy nie wierzyli :)...
pierwsza sroda - pieciu gosci - wszyscy mieli dobry ubaw ...ale juz nastepna sroda pokazala, ze studenckie srody na jaskowej zyskuja wielbicieli - wypelniony parkiet dobra zabawa i pozytywne opinie gosci :) to cieszy ... tak trzynac ... oby tak dalej ... ;) b.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

BEZNADZIEJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najgorszy klub w jakimkolwiek bylismy,przychodza tam sami nowobogaccy.Wszystkie panienki glowy do gory,zarozumiale,muzyka beznadziejna,ogolnie klub do D..Y!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czytaj ze zrozumieniem

Gdyby to byly narkotyki to by

.... drink kosztowal 100 zl. hee

A CZY JA NAPISALAM ZE TO ROBIL BARMAN??? NIE,JAKIS STARY FACET W GAJERKU STAL KOLO BARU I TO ON.NIE WIEM PO CO MIALABYM TO SOBIE WYMYSLAC...:///

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ewa somet hyhyhyhy

kurde a ona umie spiewac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

heh

z playbacku calkiem ladnie jej to wychodzi ;)-->nie bylam,slyszalam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bramkarze do kitu!!!

Nie rozumiem dla czego do klubu wpuszczani są szpanerzy z kasą którzy nie wyglądają a normalnych ludzi którzy chcą się pobawić odsyła się gdzieś indziej!!! Dokładniej bramkarze wybierali z kolejki pół nagie lalunie i frajerów którzy dawali im w łapę żeby wejść bo nie mieli 21 lat a normalnym kulturalnym ludziom powiedzieli że nie mogą wejść bo facet ma buty nie w tym kolorze lub dziewczyna jest brzydka banda pajacy i tyle!! Mogli byście zatrudnić normalnych i sympatycznych ludzi tak jak np: barmani pozdrawiam ekipę z miasta aniołów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Festiwal Barszczu w Gdańsku (3 odpowiedzi)

Festiwal Barszczu to święto ukraińskiej kultury i dobroczynności. Daje on możliwość spróbowania...

ARKA Gdynia - Górnik Łęczna (3 odpowiedzi)

więcej

LECHIA Gdańsk - Zagłębie Lubin (4 odpowiedzi)

Lechia Gdańsk ponownie staje do walki o ligowe punkty w Ekstraklasie! W niedzielę, 11 sierpnia o...