Salon fryzjersko - kosmetyczny

Fryzjerzy Salony kosmetyczne

Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 1

Paweł - opinia (1) Polecam w 100% Najlepszy salon w Gdańsku Paweł Ewa - opinia (1) Profesjonalna obsługa, fryzjerzy na najwyższym poziomie. Miło się wraca. Ewa MarzenaM. - opinia (1) Najlepsza jest Pani Kasia! Zawsze mam pięknie dobrany kolor i fryzurę.... MarzenaM.
Urszula - opinia (1) Z usług salonu korzystam od wielu lat. Mam tam gwarancję, że zadbają o moje... Urszula Katarzyna - opinia (1) Jestem od lat klientką jednej z fryzjerek. Wracam tylko do niej, ponieważ jak... Katarzyna Z czystym sumieniem polecam! (1) Trafiłam do salonu z polecenia koleżanki, oczywiście nie żałuję ! Serdecznie... Agu Bardzo polecam! (1) Pani Kasia potrafi wyczarować każdą fryzurę, a moje loki utrzymały się do... Maturzystka:) Polecam (1) Dobra obsługa. Włosy fajnie się układają. Byłem już dwa razy i polecam panią... Krzysiek kompletne niezrozumienie (1) Trafiłam przypadkiem. I żałuję. Sam salon ładnie urządzony, miła szefowa. Mam... anna Pełen Profesjonalizm (1) Jestem stałym klientem salonu Studio 3. Zawsze spotykam się z miłą obsługą,... Patryk Busia - opinia (1) Jestem naprawdę zachwycona nową fryzurą. To było to ! Pani fryzjerka Edyta... Busia ZADOWOLONA (2) nie czytajac opini wczesniej wybrałam sie do salonu, bo poleciła mi usługi... Anna Piotr - opinia (1) Równo obciete wlosy - dobrze dopasowane do mojej glowy, bo nie łatwo mi... Piotr NEVER EVER (1) nie nie i jeszcze raz nie!!! Zrobienie czegoś innego niż nałożenie farby pani... mysza mało profesjonalnie (1) Z usługi salonu skorzystałam pierwszy i na pewno ostatni raz. Chciałam... Katarzyna 100% Satysfakcji !! (1) Do Pani Edytki !!!! Zawsze i na zawsze ... polecam serdecznie, żadna Kobieta... Yoozia POLECAM :) (1) Jestem klientką Pani Kasi - świetna fryzjerka; doradzi, dobierze kolor i... Renata SUPER OBSłUGA (1) OD PARU LAT CHODZĘ DO KASI, NA MóJ śLUB UCZESAłA MI PRZEPIEKNY KOK, KTORY... Kasia Polecam (1) Korzystam z usług na dziale męskim i zawsze jestem zadowolony.Miła i fachowa... Beria Super! (1) Chodze tam od x lat i jest fantastycznie. Obsługa ewelacja - zwłaszcza... Aluchna