SECJfkDinbIRQo - ocena (1) nWLSPoxKcgpifBC SECJfkDinbIRQo Polecamy!! (1) Polecamy mile Panie które tworzyły dla nas dekoracje sali i kościoła na ślub,... Paulina Przepiękne dekoracje i bukiet ślubny ! (1) Dziękujemy bardzo za stworzenie przepięknej dekoracji w kościele oraz... Agata
Sukienka komunijna (1) Ja kupowalam sukienke komunijną. Sukienka przepiekna. Pani bardzo... Magdalena Przepiękne dekoracje ślubne :) (1) Chcielibyśmy podziękować za przepiękne przystrojenie kościoła oraz samochodu... Kamila i Grzegorz Polecam z czystym sumieniem!!! (1) W salonie posiadają same piękne suknie w rewelacyjnej cenie. Mojej... kk Piękny bukiet ślubny (1) Zamówiłam w firmie Antracyt bukiet ślubny, kwiatową bransoletę dla... ML-S Suknia ślubna (1) Jestem zachwycona podejściem Pań z salonu. Panie pomagały wybrać mi suknie.... Adrianna Suknia Slubna (1) Gorąco polecam. Rewelacyjny Salon. Kupilam suknię w lutym i nie było problemu... Tolerancyjna ślub (1) Serdecznie polecam skorzystałam zarówno z usług florystycznych jak i... Judyta komunia (1) Polecam duży wybór sukien Komunijnych profesjonalne podejście miła... Dorota wesele (1) wyrazy podziękowania za udzieloną pomoc przy organizacji wesela. brak... marika Udany ślub (1) Wykonywali dekorację sali i koścoiła na mój ślub. Wszystko przebiegało... Daria SUPER!!! (1) Szybko, rzeczowo, terminowo! Nie spodziewałam się, że tak szybko moja suknia... Justynka sukknia (1) SUknia slubna sliczna , mogłam liczyc na doradztwo przy wyborze. Trzeba było... Ania Świetny salon (1) Chciałabym polecić wszystkim kobietom ! Firma Antracyt Studio ma rewelacyjny... Natalia