Joanna - opinia (1) Obsługa na wysokim poziomie ,bardzo kompetentna i pomocna , materac dobrany... Joanna Sylwia z Gdyni - opinia (1) Bardzo polecam Studio B. Szerokie kompetencje i wiedza właścicieli Studia B... Sylwia z Gdyni Wiesław Szymański - opinia (1) Jestem użytkownikiem materaca Barbados już ponad 2 lata. I od tego czasu wiem... Wiesław Szymański
Marek i Ania - opinia (1) Kupiliśmy z żoną materac Bahama Soft jakieś dwa lata temu, do teraz wszystko... Marek i Ania Eliza - opinia (1) Bardzo duży wybór materacy i co najważniejsze, bardzo profesjonalna obsługa,... Eliza materac i lozko (1) Zona zachwycona, ze mogla zaprojektowac sobie lozko, a ja zadowolony bo... Tom Miało być łóżko, jest łóżko i materac :D (1) Miałam zamiar kupić tylko łóżko, ale jak się położyłam na Bahamę Soft to już... Danka super (1) Bardzo dziękuje za materac, wreszcie nie boli mnie już kręgosłup po nocy.... Marta Wszystko wspaniale!!! (1) Bardzo dziękuje za pomoc w doborze materaca i za wskazówki przy projekcie... Aleksandra materac i (1) Materac zapewnia nam komfort snu, jest też odpowiednio twardy i powoduje,że... Halina POLECAM!!! (1) Pełen profesjonalizm. Wiedza i super podejście do klienta. Kupiłem łóżko z... Michał Problem rozwiązany (1) Napiszę krótko - całe życie uważałem, że materace sprężynowe to prawdziwe... Adam Bardzo bardzo POLECAM !!! (1) W końcu znalazłem , to czego szukałem , nie tylko dobry asortyment , ale i... Damian zakupiłem materac Bahma Soft (1) Jestem klientem STUDIO B od 5 lat i niezmienne produkt i obsługa (doradztwo i... Zdzisław Kaczyński Doskonała obsługa, dobry produkt (1) Zdecydowanie polecam. Obsługa miła i profesjonalna, a co najważniejsze Pan w... Anna POLECAMY!!! (1) Polecamy materace z firmy Studio B jak najgoręcej. Od pół roku posiadamy z... Magdalena Polecam!!! (1) Długo szukaliśmy materaca (problemy z kręgosłupem) i strzał w dziesiątkę!!!... Jagna materac Bahama soft (1) Od roku posiadamy materac termoelastyczny Bahama soft. Jak dotąd jesteśmy... Agnieszka