Polecam (1) Dostałem to, czego szukałem. Szybko, sprawnie, miło, a i cena lepsza niż... Vetturamoto.pl druk wielkoformatowy (2) Serdecznie polecam usługi firmy Studio FM Elżbieta Deja. Pracownik, z którym... Elżbieta Gorąco polecam (1) Polecam usługi w Studio FM, profesjonaliści to mało powiedziane. Pani... Bogdan
profesjonalnie, szybko i w konkutrencyjnych cenach (1) Bardzo serdecznie polecam Państwu usługi Studia FM i Foto Miruś w Gdyni. W... Małgorzata Dądalska Super! Polecam każdemu (1) Jakość obsługi, doradztwo i przede wszystkim wybór na najwyższym poziomie.... Jarek Kiepsko (2) Wybór kiepski i cena nie za ciekawa :/ Kowal Gorąco polecam! (1) Ekspresowa realizacja zamówienia, efekt końcowy przewyższył oczekiwania.... Magda Polecam!! (1) Jak najbardziej polecam uslugi tej firmy. Mila,pomocna,rzetelna obsluga... Jagoda Gorąco polecam !!! (1) - bardzo dobry kontakt z grafikiem ( udziela porad, cennych wskazówek i... Agnieszka wizytowki (1) Goraco polecam firme.Profesjonalna,rzetelna i sympatyczna obsluga. Pani... Jagoda Wizytówki (1) Bardzo dobry kontakt, doradztwo, szybka i sprawna realizacja, brak zarzutów... Monika Pełen prfesjonalizm! (1) Firma jak najbardziej godna polecenia!Długi czas szukaliśmy kogoś kto "zrobi"... OSP PODSTOLICE Gorąco polecam! (1) Gorąco polecam. Profesjonalnie pod każdym względem. Książkę moją dałem do... Piotr plakaty / ulotki (1) Jakość druku i wykonania, na bardzo wysokim poziomie. Pracownicy bez problemu... Robert Niezwykłe prace, niezwykła obsługa ! (1) Gorąco polecam. Profesjonalnie pod każdym względem. Serdecznie i z uśmiechem... Dorota Kartka okolicznosciowa (1) Gustownie wykonana kartka z życzeniami okolicznościowymi na 18 Lat .... Monika