Wioleta Brelińska - ocena (1) Bardzo niekompetentna obsługa panie pracuja za kare , karnet zakupiony jednak... Wioleta Brelińska Iwona Stelter - ocena (1) Polecam z całego serca Studio Figura Gdynia Orłowo ze względu na szeroki... Iwona Stelter Ania H. - ocena (1) Idealne miejsce stworzone tylko dla kobiet. Pełen profesjonalizm,... Ania H.
Iwona - opinia (1) Pełen profesjonalizm Panie bardzo miłe, uśmiechnięte i trafnie doradzą. Warto... Iwona Rodzice - opinia (1) Nic dodać nic ująć! Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości świadczonych usług i... Rodzice Monika - opinia (1) Cudowny personel, wspaniała atmosfera, profesjonalny sprzęt, niesamowite... Monika Patrycja H. - opinia (1) Miejsce stworzone dla kobiet . Każda kobieta w tym miejscu znajdzie coś dla... Patrycja H. Aleksandra - opinia (1) Szczerze polecam Studio Figura Gdynia - Orłowo. Świetne zabiegi, dzięki... Aleksandra Marta Olechowska - opinia (1) Cudowne miejsce Pełen profesjonalizm! Cudowny personel, miła atmosfera!... Marta Olechowska Iwona - opinia (1) Super zabiegi po których gubimy zbędne kilogramy i centymetry:) Cudowne... Iwona Iwona - opinia (1) Polecam Studio Figura Gdynia Orłowo. Super zabiegi ,wspaniały personel Iwona Monika - opinia (1) Super miejsce dla kobiet chcących zgubic zbędne kg i cm. Profesjonalna... Monika Iwona. W - opinia (1) Polecam to miejsce. Super zabiegi po których gubimy kilogramy i... Iwona. W Iwona - opinia (1) Studio Figura Gdynia Orłowo polecam wszystkim kobietom. Wspaniałe miejsce,... Iwona Elżbieta - opinia (1) Dzięki wspaniałej ekipie wprowadziłam nowe nawyki żywieniowe, dziewczyny... Elżbieta Elżbieta - opinia (1) Nie wierzyłam w efekty po jednym zabiegu dopóki nie spróbowałam. Zabieg HIFU... Elżbieta Elżbieta - opinia (1) Rewelacyjne miejsce, pełen profesjonalizm i pomoc na każdym etapie... Elżbieta Klientka od niedawna - opinia (3) Fajnie miejsce, bardzo pomocny personel. Polecam Klientka od niedawna juniorania15091980@gmail.com - opinia (2) Po zmianie właściciela dostało drugie życie. Profesjonalna obsluga, dużo... juniorania15091980@gmail.com juniorania15091980@gmail.com - opinia (2) Przemiła atmosfera, indywidualne podejście do klienta. Wspaniały relaks oraz... juniorania15091980@gmail.com