Studio FotoBaJa.PL

Fotografowanie

Gdynia, Olgierda 40A

Asia - ocena (1) Z całego serca polecam studio fotograficzne FotoBaJa! :-) Pani Basia to... Asia Milena - ocena (1) Sesja przebiegła w bardzo miłej i swobodnej atmosferze. Pani wykazała się... Milena Milena - ocena (1) Sesja przebiegła w bardzo miłej i swobodnej atmosferze. Pani wykazała się... Milena
Marta - ocena (1) Bardzo profesjonalne, a zarazem ciepłe i otwarte podejście do zestresowanej... Marta Marzena - ocena (1) Była to moja pierwsza w życiu sesja.Zdecydowałam się na sesję pokoleniową z... Marzena Beata - opinia (1) Z takim podejściem do klienta nie spotkałam się w życiu. Moja córka która... Beata misha ch. - opinia (1) bardzo zadowolony z tej sesji szybko profesjonalnie indywidualne... misha ch. Grzegorz - opinia (1) Szybko i profesjonalnie. Przemiła obsługa! Gorąco polecam Grzegorz FotoBaja - opinia (1) Wspaniała atmosfera Wspaniały klimat gorąco polecam dla osób którzy idą z... FotoBaja Katarzyna Kinal - opinia (1) Super sesja na miejscu w firmie, profesjonalne podejście, miła atmosfera,... Katarzyna Kinal Joanna - opinia (1) Przemiła i fachowo zrobiona sesja, co przy dwójce energicznych dzieci nie... Joanna Ola - opinia (1) Cudowna atmosfera. Pani fotograf umie przekonać dorosłych i dzieci do... Ola lukasz - opinia (1) Wszystko ok, tak jak sobie wyobrażałem jak powinna wyglądać sesja... lukasz Katarzyna - opinia (1) Fantastyczne doświadczenie i efekt w postaci pięknych zdjęć. Będę z pewnością... Katarzyna Jacek - opinia (1) Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w sesji plenerowej razem z żoną oraz naszym... Jacek Marcin O., Włocławek - opinia (1) Polecam wszystkim zainteresowanym profesjonalnymi zdjęciami wykonanymi z... Marcin O., Włocławek Danusia - opinia (1) Bardzo dziękuję za cudowna atmosferę podczas sesje .Pani Basia jest... Danusia