Studio Fryzur Emilia

Fryzjerzy

Gdańsk, Damroki 1/D1

Pani Ola (1) To skarb tego salonu. Wnoszę o premię dla Pani Oli. Uśmiech nie schodzi jej z... Zadowolony klient Polecam P. Ola (1) W koncu fryzjer co zajmuje sie tylko mną kiedy przychodzę. Pani ola bardzo... Anna Super salon (1) Bardzo miła i porządna obsługa. Ceny przystępne. Pani Ola i Ewa to najlepsze... Klientka
Polecam (1) Korzystam z usług wraz z córką od około 2 lat. Chodzę do pani Oli i polecam... Klientka Polecam :) (1) Od trzech lat chodzę do fryzjera do pani Ewy. Zaczęło się od fryzury na... Ula Polecam (1) Jestem klientką od niedawna (trzecia wizyta) ale na pewno zostanę tu na... Zadowolona :) K. - opinia (1) Byłam już kilkanaście razy, jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim Panią... K. TOTALNA PORAZKA (2) Weszlam , mialo byc szybko i bezbolesnie , wiec 2 wizyty , wlosy o 1/3... ZAWIEDZIONA Bez rewelacji (2) Niestety wizyta skończyła się ponowną wizytą, tyle, że już w innym salonie.... Tomasz Domi - opinia (1) Dobry stosunek jakości do ceny:) Jak ktoś nie ma bardzo wygorowanych... Domi Serdcznie Polecam! (1) Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego oraz miłego salonu jakim jest... Anna W.