Studio Morena

Studio Morena powstaje przy ul. Rakoczego, w centralnym punkcie Moreny. Szybko dojechać można stąd zarówno do centrum Wrzeszcza, jak i do Śródmieścia Gdańska. Przyszli mieszkańcy niemal pod domem będą mieli przystanek tramwajowy i komunikację autobusową. Szybko można stąd dojść także na przystanek PKM. Rozbudowana dzielnica jaką jest Morena zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury potrzebnej ...
więcej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak można być tak okrutnym i pisać, że na miejscu przyszłych mieszkańców wstydziłbyś/wstydziłabyś się mieszkać w tym budynku? Ludzie dorabiają się mieszkania, ciężko pracując i uważam, że przyszli lokatorzy powinni być wręcz dumni z tego, że będą mieć własne mieszkanie, nieważne jakie ono by nie było.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Służby sprzedażowe developera mają weekend, wreszcie można odpocząć od głupich wpisów niby-klientów a tak naprawdę namolnego, nachalnego naganiania na ten okropny peerelowski mrówkowiec, wstydziłbym się tam mieszkać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Wszyscy piszą o dobrej lokalizacji, więc w tym przypadku dla osób jak ja bez prawa jazdy - świetna opcja!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam meza ;p
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

To prawda.;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jakieś plusy?

Jako szczęśliwi nabywcy mieszkania również chcielibyśmy podzielić się swoją opinią.
Na +:
lokalizacja, infrastruktura, bliskość terenów zielonych, cena, wykończenie budynku (hol i portiernia), różnorodne układy mieszkań, dwupoziomowa hala garażowa, cisza od strony wschodniej
Na -:
wielkość inwestycji, mała ilość miejsc parkingowych naziemnych.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

No własnie często w przypadku takich inwestycji są sprawy, które dla jednym są plusem, a dla drugich minusem:p Jedynym minusem który każdego może będzie denerwowal to blisko ten Lidl, bo może być rzeczywsice halas:p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Karo a wolna jesteś jak tak to mogę być twoim kierowcą na zawsze
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dlatego kupiłem tam pod wynajem a mieszkam na przymorzu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nasr*ne to masz we łbie

Wizualnie może lepszy ale jeden blok stoi praktycznie na drugim możesz podać sąsiadowi kawę z drugiego bloku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak się składa, że też robiłem wstępny research inwestycji w Gdańsku, więc mogę się jako tako wypowiedzieć. Szukamy z żoną mieszkania i osiedla przede wszystkim, żeby było dobrze skomunikowane i w tym przypadku jest super, przystanek tramwajowy tuż przy inwestycji. Fajnie, że las jest blisko, bo zawsze miły spacerek można zrobić;) No i przede wszystkim myślę, że standard wykończenia na super poziomie.
Co do minusów czytałem już dyskusje wyżej, że nie można narzekać na cenę, to ja zrobię na przekór i ponarzekam :p jest drogo nie ma co ukrywać, ale no akurat tak nam się poszczęściło w życiu, że nas stać : ) jeszcze jednym minusem jest brak tych miejsc dla gości, ale naszczesćie mieszkańcy będą mieć dostateczną ilość miejsc ;) A goście sobie poradzą:d
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No bo tacy są ludzie, zawsze uwazali i będą uważać, że jest za drogo, ale nie widza tego ile w tym przypadku Polnord musiał wydać na dobra lokalizacje, dobre materiały, dobra ekipe budowlana i zatrudnic mase ludzi żeby spiąć cała inwestycje. Pzdr
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja akurat nie mam nawet prawa jazdy więc to dla mnie nie jest problem bo i tak jestem przyzwyczajona, ze nie mam gdzie stawac, bo nie mam czym :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Okej w tym przypadku to spoko, ale bardziej mi chodziło o ludzi którzy wchodzą na fora i jadą na firmę, że dużą cenę dają xd jak są tacy chętni do dawania niskich cen, to niech zaloza wlasna firme, wybuduja osiedle i biorą 100 tys zl za mieszaknia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jak inni, ale my z mezem patrzyliśmy przede wszystkim na lokalizacje i w tym przypadku ta wydaje się bardzo dobro wiec to na duzy plus na pewno. Z tego co czytam to mogą być tematy z parkowaniem, jeśli nie wykupi się miejsca parkingowego, no i to może być klopot, ale może dzieki temu wiecej osob przerzuci się na komunikacje, będzie mniej smogu i będziemy zdrowsi?:D wiec może to tez można zaliczyc do plusow;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

pytanie było o minusy to to dla mnie jest minus, nie wiem czego nie rozumiecie xd
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z jw.. Polskie społeczeństwo jest przekonane chyba, ze dobre materialy budowlane, ziemia w fajnej lokalizacji i milion innych spraw dookoła to jest za darmo to i oni powinni mieć prawie za darmo to jest najprostsza rzecz do zrozumienia, ze jak Cie na cos nie stac to nie i szukasz czegos na co cie stac, ale nie, Polacy musza przyjść na forum i plakac jak to drogo jest
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

no na pewno takich blokow nie budowalo się w 2010 roku:p
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dajcie spokój już z tą ceną.. szukasz takiego mieszkania na które cię stać, a nie potem narzekasz, że drogo.. prywatna firma buduje to może cenę dac jaką chce i tak działa rynek, ale Janusze nie zrozumieja bo oni to powinni za darmo dostac bo horom curkie majom
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cena w tym przypadku to myślę minus. Wiadomo, każdy ma jakiś tam budżet, ale za ta cene taniej gdzies na pewno jest:p Z drugiej strony zawsze dobra lokalizacja swoje kosztuje + do tego w miarę dobre wykończenie i wysoka cena jest zrozumiała.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Outlet biedronka (4 odpowiedzi)

Kiedy otwarcie ktos cos wie?

Wzgórze Hoplity (7 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Kartuskiej i Myśliwskiej - w dobrze skomunikowanym miejscu, w...

Osiedle Synteza i Lema (6 odpowiedzi)

Osiedle Synteza i Lema powstają w ławo dostępnym miejscu Moreny - pomiędzy ulicami Piekarniczą a...