Studio Morena

Studio Morena powstaje przy ul. Rakoczego, w centralnym punkcie Moreny. Szybko dojechać można stąd zarówno do centrum Wrzeszcza, jak i do Śródmieścia Gdańska. Przyszli mieszkańcy niemal pod domem będą mieli przystanek tramwajowy i komunikację autobusową. Szybko można stąd dojść także na przystanek PKM. Rozbudowana dzielnica jaką jest Morena zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury potrzebnej ...
więcej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też właśnie odniosłam wrażenie, że jakoś dziwnie wygląda mi to na nagonkę z innej firmy:p
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osoby z biura sprzedaży były na tyle pomocne, że ktoś z nich na pewno byłby za tym, żeby coś takiego powstało i chętnie brałyby w tym udział:) tylko ktoś by musiał się przejść i podpytał
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Widzę, że ciekawa nagonka ze strony konkurencji.. xd
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślicie, że jest możliwość, żeby zrobić grupę na której byłby ktoś oficjalny z administracji? Jednak kontakt wszystkich lokatorów na fb jest najłatwiejszy a przydałby się ktoś ze strony dewelopera. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szkoda, bo z polecenia zawsze najlepiej : )
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, nie popadajmy w paranoje..
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety nie pamiętam już, kilka miesięcy temu załatwiliśmy wszystko:/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pamiętasz może imię i nazwisko, a najlepiej jakiś kontakt? : )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bez przesady.. to jest budowa, a ostatnio jak przejeżdżałem na pewno nie było tak źle jak piszesz
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozdrawiamy pana z biura sprzedaży u którego kupowaliśmy mieszkanie: ) Bardzo miła atmosfera, cała inwestycja przedstawiona i bardzo duża pomoc przy dopinaniu formalności
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat sam kontakt z biurem i ludzmi tam pracującymi bardzo dobry. Mówią wprost co i jak i już od Ciebie zależy czy się zdecydujesz czy nie. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja złożyłem zainteresowanie kupnem przez ich stronę internetową i następnego dnia miałem telefon od przedstawiciela, że chętnie przedstawi szczegóły i mogę przyjechać do biura. Wszystko odbyło się ok. Przedstawił nam plan budynków, ceny, wady i zalety wszystko co potrzeba bez zbędnego gadania i owijania w bawełnę. Ogólnie bez problemowo.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie wszystko kupią
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na razie bez zastrzeżeń zwłaszcza że teraz już zostały mieszkania o dużym metrażu albo w ciemni więc się starają
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś może opisać swoje wrażenia z biurem sprzedaży tj. kontakt z handlowcami, podejście do sprawy itd.?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozyjom uwidiom. Mieszkańcy będą już mogli skorzystać z negatywnych doświadczeń jakie miały miejsce w bloku murapol. Moim zdaniem blok nie będzie brzydki. Taki poprostu duży blok i tyle. Szkoda mi tylko ludzi którzy kupili mieszkania w tej części która bezpośrednio patrzy w blok Murapolu. Widok słaby no i brak słońca. A pretensje to można mieć do władz miasta ze tak beztrosko pozwala budować co popadnie. Odnośnie przyszłego zyciavw tym bloku to się dopiero okaze, ile mieszkan będzie zamieszkałych ile na wynajem i ile na handel. Cena obecna jest dosyć wygórowane i zależy od zainteresowania kupujących, im będzie ich mniej tum cena będzie niższa. Poza tym zostały już tylko do zakupu mieszkania w łączniki między blokami a tam układy mieszkan sątakie jakieś dziwne, nic dziwnego ze jeszcze nikt ich nie kupił.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Studio Morena Polnordu to morenowy wrzód.

To już na projekcie wygląda tragicznie co oznacza, że gotowe będzie jeszcze brzydsze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Na Central Parku nie jest 9 - 10 tyś tylko 7,7 do 8,4 k za mieszkania ok50m

A od Studio Morena ładniejsze i lepiej zlokalizowane są bloki Robyga co też odzwierciedla cena mimo, że cud to również nie jest.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Domyślam się ale:

wolałbym najgorsze mieszkania za 8,5 w Spektrum niż dać 7.7 za StudioM. Sama lokalizacja to przepaść a różnica w cenie patrząc na to co sie dostaje jest ogromna na korzyść Przymorza, również i architektonicznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Godne uwagi mieszkania w Spektrum są po 10tys za m2
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Osiedle Synteza i Lema (6 odpowiedzi)

Osiedle Synteza i Lema powstają w ławo dostępnym miejscu Moreny - pomiędzy ulicami Piekarniczą a...

Outlet biedronka (4 odpowiedzi)

Kiedy otwarcie ktos cos wie?

Dobry mechanik - gdzie? (25 odpowiedzi)

Kto poleci dobrego naprawde dobrego mechanika a nie partacza i zciemniacza ktory naciaga z okolic...