Studio Morena

Studio Morena powstaje przy ul. Rakoczego, w centralnym punkcie Moreny. Szybko dojechać można stąd zarówno do centrum Wrzeszcza, jak i do Śródmieścia Gdańska. Przyszli mieszkańcy niemal pod domem będą mieli przystanek tramwajowy i komunikację autobusową. Szybko można stąd dojść także na przystanek PKM. Rozbudowana dzielnica jaką jest Morena zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury potrzebnej ...
więcej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niech krzyczą a co do cen:

nie wiem jakie są na inwestycjach jakie podajesz ale dziwne to bo np. Spectrum Eurostylu na Przymorzu można kupić za 8.5 tyś/m. A tego nie ma co nawet porównywać do Central Parku czy tego szkaradztwa Polnordu. A skoro jak piszesz oni teraz za to chcą 7700 to wolałbym zrobić wszystko aby kupić np. Spectrum bo albo coś tam jest nie tak albo cena wkrótce pójdzie w górę. Śmieszy mnie tylko jak ludzie sobie i innym próbują udowodnić, że g*wno Studio Morena nie śmierdzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Sama prawda ale zaraz Cię tu zakrzyczą bo ludzie sobie jakoś wytłumaczyli dlaczego kupują to g..
Cena nadal jest stosunkowo niska - za nowe mieszkania na Myśliwskiej chcą po 9000zł/m2, Central Park 9-10 tys zł/m2 więc 7700zł Polnordu wydaje się ceną atrakcyjną. Podobnie jak falowiec - tam też twierdzą że się super mieszka a jeszcze oszczędzili.
Studio Morena to morenowy falowiec, dziadostwo pod linią wysokiego napięcia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ten budynek to nowy falowiec

Widok z każdej strony maskaryczny : Lidl i parking, pół okrąglak Murapolu a z drugiej linia wysokiego napięcia i kościół. Wierzcie w bajki, że ta linia zostanie pzresunięta bo nawet nie macie pojęcia co to jest za operacja, jakie są jej koszty ale i uzgodnienia. Przesunięcie tej lini to koszt około miliona zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

nasr*ne to masz we łbie

Koljeny naiwny co uważa, że pseudo ochrona zabepzieczy go przed niszczeniem . Kupiłeś mieszkanie w najbardzej syfiastym architektonicznie szkaradztwie. Cena tego nie tłumaczy bo Robyg był trochę droższy ale za to wizualnie o wiele lepszy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jakim wy żyjecie złudzeniem co do ochrony:

Kto jest na tyle naiwny aby wierzyć, że ochrona będzie pilnować czy ktoś nie niszczy czegoś na piętrze czy nie sika w windzie? Windy tam nie będą miały monitoringu, tak samo jak korytarze na piętrach. Ten lasek, który tam jest cały zasr*ny od kup kundli bo właściciele okolicznych mieszkań mają w głębokim sprzątanie po swoich pupilach. Z jednej strony Lidl a z drugiej linia napięcia tak blisko, że można zrobić sobie kolejkę linową pod napięciem. Wiem jakie są ceny ale pisanie , że ten projekt jest fajny to mega przegięcie. Spuszczacie się przy tym blokowisku bo na początku była niska cena. Dziś nie ma i tego a jest to okrutne blokowisko. Widzę to z okna i w życiu nie kupiłbym tam mieszkania bo architektonicznie to jest dno. Balkony jak na falowcu a sama bryła do niego właśnie nawiązuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Na 100% na tej samej księdze. Nie ma i nie będzie możliwości odsprzedaży samego miejsca.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przynajmniej będą mogli się spokojnie napić :)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Goście będą musieli przyjechać uberem albo tramwajem :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, każdy ma swój budżet i akurat mogliśmy sobie pozwolić… a nam zależało głównie na dobrej lokalizacji, szczególnie, że okolica jest przepiękna i będziemy mieli spokojne miejsce do spacerów nad zatoką, a Ty siedź w domu i obrażaj sobie haha
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Okazuje się, że miejsca w hali są chyba jednak na tej samej księdze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten duży plac na dole, między kościołem, a Gemini? Zarządcą jest chyba EuroPark.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: M

Deweloper jest nastawiony na zysk, nie myślenie o ludziach. Strzelam 100 miejsc naziemnych dało mu dodatkowe 800 000, czyli jedno największe mieszkanie.
Weź pod uwagę, że na terenach spółdzielni (przynajmniej Morena) nie było możliwości zakupu miejsca.
Swoją droga, ciekawe jak brak miejsc naziemnych rzutuje na tak dużą liczbę niesprzedanych mieszkań. Na stronie dostępne są 104, czyli ponad 27% inwestycji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

M

Przepisy przepisami ale jest jeszcze coś takiego jak zdrowy rozsądek. Przed blokami spółdzielni jest mało miejsc postojowych ale jakieś tam są. Już za tej tzw złej komuny myśleli o ludziach o tym że gdzieś trzeba zaparkować swój wechikol. Źle to świadczy o polnordzie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można przyjmować gości tylko w niedzielę, wtedy parking przy kościele jest darmowy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozostaje płatny parking przed Lidlem, spory teren (płatny) za kościołem i kilka darmowych miejsc na plebanii. Ciekawe jak szybko Murapol wprowadzi strefę płatnego parkowania.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polnord nie dał żadnego miejsca jako ogólnodostępne. Wszystkie zostały sprzedane do maja 2018 i kosztowały 8000 PLN.
Przepisy definiują jedynie procent miejsc dla niepełnosprawnych. O gościach, kurierach i karetkach nie wspominają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdyby tylko było więcej miejsca parkingowego dla gości, bo jak zaprosze więcej znajomych to się nie zmieszczą z parkowaniem:P. Ale na każdym z tego typu osiedli jest podobny temat. Samo osiedle jest bardzo w porządku, fajna lokalizacja i będziemy miećprzepiękny widok z onka < 3
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

O ile mi wiadomo Polnord nie przewiduje miejsc dla gości. Miejsca zewnętrzne były sprzedawane za 8000 zł. Gdy kupowałem mieszkanie rok temu już wszystkie były wykupione.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miejsca zewnętrzne murapolu są ogólnodostępne, jakaś część jest na wyłączność sklepów których jeszcze nie ma. Rano parkują tam głównie samochody z budowy a popołudniu jest pusto.
W polnordzie z tego co wiem miejsca zewnętrzne mają być ogólnodostępne, dla tzw gości. Mam nadzieję że ich nie sprzedadzą komuś na wyłączność. Są chyba jakieś przepisy że ma być ileś miejsc dla gości, kuriera czy karetki itp.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo często stosowany numer. Obawiam się, że tu będzie tak samo. Polnord milczy, mówi, że "jeszcze nie wiadomo". Obstawiam veidika wpisanego w akt.
Zmiana będzie możliwa, ale nie pamiętam jakie są kryteria niezbędne do jej wykonania. Znajomy z InPro to przechodził i z tego co kojarzę, było trochę zabawy.
Miejsca w hali są na osobnej księdze. Jak jest z naziemnymi - nie wiem.
Zastanawiałem się dziś o co chodzi z miejscami naziemnymi w Murapolu. Z tego co wiem, wszystkie są ogólnodostępne. Codziennie, w godzinach popołudniowych, 40-50% jest wolnych. Rzadko spotykany widok w dzisiejszych czasach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Osiedle Synteza i Lema (6 odpowiedzi)

Osiedle Synteza i Lema powstają w ławo dostępnym miejscu Moreny - pomiędzy ulicami Piekarniczą a...

Outlet biedronka (4 odpowiedzi)

Kiedy otwarcie ktos cos wie?

Gdzie kupić mieszkanie?? (35 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...