Katarzyna M-SZ - ocena (1) Mieliśmy przyjemność współpracować ze Studio Nowa przy projekcie szafy z... Katarzyna M-SZ Michał Rz. - opinia (1) Dziękuję za profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo i uczciwe podejście do... Michał Rz. JoannaGdansk - opinia (2) Bardzo ładnie i starannie wykonane meble kuchenne zgodnie z ustalona... JoannaGdansk
Polecam! (1) Na przełomie maja i czerwca realizowałam w Studio Nowa meble kuchenne wraz ze... Małgorzata W. Bardzo zadowoleni (2) Pan Adam wykonał projekt 100% zgodnie z moimi oczekiwaniami. Od razu... Ola, Adam, Blanka meble kuchenne (1) rzetelnie, dokładnie,bez żadnych zastrzeżeń doradztwo fachowe wszystkim polecam Basia POLECAM (1) Polecam wszystkim ceniącym jakość , terminowość , i uczciwość . Dziękuję andrzej Polecamy Studio Nowa (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z kuchni wykonanej przez pana Boryńskiego. Kuchnia... Maria Szafka łazienkowa (1) Studio Mebli Nowa to solidna i rzetelna firma. Pan Adam to profesjonalista w... Marcin zadowoleni (1) Polecamy usługi Studio Nowa- szukając odpowiedniej kuchni odwiedziliśmy kilka... Karolina Serdecznie polecam (1) Posiadam kuchnie od ponad roku i nie mogę narzekać na nic. Zaczynając od... Maciej Preofesjonalizm i wysoka jakość (2) Bardzo sedecznie polecam firmę Pana Adama Boryńskiego do montażu mebli... Agata Serdecznie polecamy! (2) Pan Adam ujął nas swoim doświadczeniem, rzetelnością i profesjonalizmem, a... Anna zdecydowanie polecam (1) Witam serdecznie, u Pana Adama zamówiłem szafki oraz sprzęt AGD. Sprzęt... Grzesiek studio godne polecenia (2) Studio godne polecenia ponieważ: Pan Adam potrafi przeprowadzić Klienta przez... Żaneta Serdecznie polecam (1) Z czystym sumieniem polecam Studio wszystkim chcącym kupić kuchnie. Fachowa... Andrzej PROFESJONALIZM I DOŚWISDCZENIE (1) W 100% polecam firmę Studio Nova!!! Uzyskałam profesjonalną pomoc przy... Magda z Rodziną Iza - opinia (3) Jesteśmy bardzo zadowoleni z mebli kuchennych. Bardzo dobra jakość.... Iza stoliki nocne (2) Polecam ten zakład. Potrzebowaliśmy szafki nocne pod wymiar, meble bardzo... Dorot PROFESJONALIZM I PERFEKCJA WYKONANIA (1) W pierwszej kolejności chciała bym podziękować Panu Adamowi i jego ekipie... Grażyna