maciej - opinia (1) Realizacja zgodna z ustaleniami, a nawet szybciej, co obecnie nie jest takie... maciej Paulina - opinia (1) W firmie Studio Parkietów zamówiliśmy również drzwi DRE, cena z montażem... Paulina Paulina - opinia (1) Współpraca z Panem Piotrem to czysta przyjemność. Niezwykle komunikatywny i... Paulina
Marta - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona z zamówionej podłogi oraz z... Marta Kasia K - opinia (2) Bardzo rzetelna firma. Pomogli nam znaleźć śliczny parkiet w promocyjnej... Kasia K Sylwia - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z zamówionych drzwi. Panowe od zamówienia, pomiarów,... Sylwia Karolina - opinia (1) Jakość i profesjonalizm, a przy tym bardzo sympatyczna obsługa :) Fachowe... Karolina Jan Zaremski - opinia (2) Jestem bardzo zadowolony z zamówionej podłogi, drzwi i listw przypodłogowych.... Jan Zaremski Agata - opinia (1) Bardzo fachowa i miła obsługa. Kontakt bezproblemowy. Montaż szybko i... Agata Justyna - opinia (1) Bardzo polecam Studio Parkietów! Pan Tomek to świetny fachowiec. Wszystko... Justyna Leszek - opinia (1) Bardzo fachowa i miła obsługa. Polecam Leszek K. - opinia (1) Miła obsługa, fachowe doradztwo i wykonanie. Polecam K. Urszula - opinia (1) Serdecznie polecam! Potrzebowałam fachowej pomocy przy wykańczaniu mieszkania... Urszula Ewa & Piotr - opinia (1) Profesjonalizm, doradztwo ,miła obsługa. Firma zasługuje na pełne zaufanie. Ewa & Piotr Magda - opinia (1) Współpraca przebiegała sprawnie, obsługa przesympatyczna, można się na... Magda Solidna firma (1) Montaż drzwi przebiegł sprawnie, zgodnie z terminem. Praca była "czysta", nie... Katarzyna Zakup podłog drewnianej z usługą ułożenia (1) Witam, Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi Studio Parkietów w Gdańsku!... Anna Bardzo solidna firma (1) Nowo położony parkiet wygląda doskonale. Pan Tomek doradził klepki klejone i... Piotr Sieliwończyk Zadowolony klient (1) Zdecydowanie polecam! Pan Tomek to miły gość, podłogi drewniane to jego... Marcin Gdynia Podloga drewniana -debowa (1) Firma swiadczy profesjonalne uslugi, dobra wspolpraca, usluga byla wykonana... Grazyna