masakra jezeli chodzi o wszystko(wykonanie,jakosc,obsluga) (1) Jakiś czas temu robiłem tatuaz na klatce piersiowej i barkach, nie był to mój... Andy witam (1) byłem i robi 2 dziary i ostani raz , ostanią Tomek zrobił byle jak musiałem... marek profeska (1) Zawitałem do Red Dragona zrobic sobie tatuaz, choc nie do konca byłem... bolek
polecam wszystkim Studio Tatuażu Red Dragon!!! (1) gorąco wszystkim polecam to studio. Profesjonalna i miła obsługa, pomoc i... Dorota MONIA;) - opinia (1) TATUAZE PIERWSZA KLASA ROBILAM JUZ 4 JEDEN PRZERABIALAM I DZISIAJ IDE PO... MONIA;) POLECAM!!! (1) kilka dni temu wykonałam swój pierwszy tatuaż i jestem bardzo zadowolona, po... Monika POPRAWKA dziargi (1) Dobry tatuator,konkretny,zdecydowany,widac dobry ruch reki,sterylny i... Piotr-Niemcy spoko koles (1) Robi dobre dziary,przede wszystkim czyste, sterylne studio. Napewno wroce.... ADI mi się podoba (1) co tu dużo mówić bylem u Tomka 4 razy i za każdym razem tatoo wychodziło... marcin wróciłam :) (1) tak jak mówiłam, wróciłam do studia po kolejne dzieło :) jestem mega... Gosia MAXIOR DLA TOMKA (1) Robiłem u Tomka pierwszy tatuaż, i jestem na maxa zadowolony. Wysłalem... DEX cudenko (1) Niedawno robiłam kwiata na łydce,super uwazam ze ten facet kocha to co... emcia29 Super!!! (1) Robiłam swoj pierwszy tatuaż w tym studio.jestem bardzo zadowolona z efektów... Dominika pełna profeska (1) Polecam gorąco! Pełen profesjonalizm, super dbałość o szczegóły! z całą... Gonia Super! (1) Robiłam swój pierwszy tatuaż w tym studio,jestem bardzo zadowolona.Super... PauSzu Polecam (1) To Moj pierwszy tatuaz i jak najbardziej polecam ten salon. Pelen... Asia Polecam !!!! (1) Tomek robił mi tribala na ramieniu na około starej dziarki,nic niemusiałem... Michał rewelka (1) Jeszcze raz przekonałem się że lepszy sprawdzony tauażysta, niz tani pseudo.... romero Rewelacyjnie !!! (1) Polecam wszystkim! miła atmosfera, czysto, sterylnie i co najważniejsze... Marcin Super!!!!! (1) Robiłam swój pierwszy tatuaż w tym studio,jestem bardzo zadowolona.Super... Ruda