Git Majonez (1) POLECAM wszystkim. Sterylnie, czysto, miła atmosfera, wie co robi i wykonuje... Michał Bardzo dobra robota (1) To mój pierwszy tatuaż ( miną tydzień od jego wykonania ) z którego jestem... Jaro teebee (1) witam,polecam, Tomek pełna profeska, miła atmosfera, normalne ceny, wszystko... teebee
Rewelacja,pierwsza klasa,super!!! (1) Polecam jak najbardziej szczerze właśnie to studio tatuazu.Tomek to prawdziwy... Gosia Gottii - opinia (1) Studio jak i Tatuator jak najbardziej ok. I jak najbardziej polecam. Miałem... Gottii rewelacja (2) to już mój piąty tatuaż w tym studiu,a mam w planie zrobić jeszcze... tomkot Super (1) Robiłam tatuaż w marcu, jestem zachwycona! jest to mój pierwszy tatuaż i nie... Marysia:)) :-) (1) Jak najbardziej polecam to studio. Zrobiłam sobie tatuaż i jestem jak... Agnieszka dobra robota - polecam !!! (1) witam długo się wahałem gdzie zrobić swój pierwszy tatuaż w Trójmieście,... Krzysiek Szóstka Świtnie!!!!!! (1) Witam! Pierwszy raz korzystałam z usług tego studia. Uważam że obsługa jak i... Monika polecam (1) zrobiłam swój pierwszy tattoo i polecam wszystkim to studio.Pełem... Magda Rewelka (1) Ja robiłam sobie tam rok temu kolczyk w wardze i jestem bardzo zadowolona,... kate409 POLECAM !!! (1) Robiłam w Red Dragon kolczyk w języku. Pełen profesjonalizm, czysto,... malajaa KOLCZYK W JEZORKU;-p (1) OSTATNIO Z KOLEŻANKĄ ZROBIŁYŚMY MAŁY SPONTAN I KOLCZYKI W JĘZYKU BYŁY... HONEY Poprostu Super (2) rewelacja szybko i sprawnie a ceny takie ze odrazu 2 sobie zrobilem... maciek Super! (1) Polecam to studio! Profesjonalne podejscie do klienta, miła i fachowa... Ania Studio szczerze polecam (1) To jest mój drugi Tatuaż w tym Studiu, jestem w pełni zadowolony. Pełen... Goblin Bardzo polecam!!!!!!!! (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa , wysoki standard i duży wybór wzorów.... asia ****super**** (1) satysfakcja gwarantowana!!!! bkmieciu rewelacja (1) TANIOI I ZAJ.... kompo