Studio urody Rituals

Fryzjerzy Salony kosmetyczne

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 17/9

Rewelacja! (1) Strzyge sie w Studiu Rituals regularnie od dłuższego czasu. Przemiła obsługa,... Paweł polecam (1) miła atmosfera, na luzie, strzyga się i starzy i młodzi. pani Ola bardzo... kashja polecam (1) Do Rituals trafiłam trochę przypadkiem, szukając nowego fryzjera w nowym... o_o
polecam wszystkim !!!! (1) Trafiłam po raz pierwszy do p Grzegorza z polecenia kuzynki która jest nim... kasia Dziadostwo pierwszego sortu! (5) Mam nauczkę żeby nie zawierzać opiniom znalezionym na internecie. Podczas... Niezadowolona klientka Izabela Dziedzic - opinia (1) Do salonu trafiłam z polecenia i nie zawiodłam się! Usługa została wykonana... Izabela Dziedzic Obiektywna opinia stalej klientki (1) Niestety internet to pole do popisu dla krzywdzacych i nieprawdziwych... Ewa Kowalska-prawnik Usługi skrojone na miarę (1) Serdecznie polecam. W salonie panuje miła atmosfera. Bardzo dobre kosmetyki i... Klient z Sopotu Polecam! (1) w końcu znalazłem fryzjera, po którego ścięciu moja żona bardziej się do mnie... Piotr Polecam szczerze!!!!!!!! (1) Parę dni temu wróciłam od fryzjera i to był jakiś koszmar to co fryzjerka... Ewelina. Polecam (1) Lubie kiedy fryzjer slucha czego che a czego nie, Pan Grzegorz jak... just klient bardzo polecam:) (1) Pan Grzegorz to naprawde swietny fryzjer, potrafi doradzić, ma pomysł na... Ania