agabor - ocena (1) Bardzo profesjonalna firma, zawsze terminowo wywiązuje się ze swoich... agabor Maria - ocena (1) Profesjonalna firma, z inicjatywą, konkretna obsługa, elastyczne podejście.... Maria Luke - ocena (1) Micolaj and his team exceeded my expectations. I wholeheartedly recommend... Luke
Łukasz - ocena (1) Profesjonalna obsługa, szybki i dobry kontakt, wysoka jakość projektów i... Łukasz Alicja - ocena (1) Polecam, najlepsza agencja w Gdyni Alicja MAQ - ocena (1) Polecam współpracę B2B ! MAQ pietia - ocena (1) Super jakość. Pozdrawiam Pana Mikołaja pietia Mikołaj - ocena (1) Wszystko ok. Polecam. Mikołaj wyjatkowa firma w dzisiejszych czasach (1) zamówiłem wstepny projekt strony www i otrzymałem ciekawy pomysł, niezwykle... poczatkujacy przedsiebiorca Polecam (1) Firma bardzo rzeczowa, terminowo realizująca zadania. Do każdego z zadań... Marian Rompca Jakub Urbaniak - opinia (1) Potrzebowałem szybkiej realizacji druku ulotek. Otrzymałem pomoc przy... Jakub Urbaniak Polecam (1) Dobry kontakt i szybkie tempo działania. Pomysłowa i kreatywna ekipa, a przy... portal Opieka i Pomoc www.ochronainformacji.com.pl - opinia (1) fajne pomysły, miłe podejście do klienta, zespół godny polecenia www.ochronainformacji.com.pl serdecznie polecam (1) Bardzo rzeczowy, młody zespół, który prowadzi w sposób niespotykany, w... GAS