Stworzono chorobę, by zarabiać na sprzedaży leków

Tutaj macie wywiad z Dr David Martin, który opowiada jak robiono wałki z patentami. Wspomina również o tym, że wirus nie został do tej pory wyizolowany a cała akcja jest motywowała zyskiem firm farmaceutycznych. Firmy te celowo tworzą sztuczną chorobę, aby potem zarabiać na jej leczeniu.

Zastosowano rozwiązania, które mieszczą się w definicji broni biologicznej.

Polecam posłuchać. Może ktoś przetłumaczy na polski, aby więcej osob mogło to odebrać. full interview: There is no variant... not novel... no pandemic. Dr David Martin with Reiner Fuellmich - https://www.brighteon.com/a569c7c9-9572-47ed-ba3c-130b0c13aa55
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

o czym Ty chłopie piszesz..
straciłam trzy bliskie mi osoby poprzez tą ,, wymyśloną ,, chorobę ;/
sama ledwo z życiem uszłam !
nóż w kieszeni mi sie otwiera jak czytam takich płaskoziemców !!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Wg oficjalnych danych na C19 zmarło w Polsce ~75k osób spośród 38M Polaków. Przy czym zgony czysto kowidowe to (również wg oficjalnych danych) ok 20% tej liczby. Czyli na samego kowida zmarło ok. 15k osób czyli 0,04% populacji. Inaczej mówiąc: 1:2500
Zakładając, że grono rzeczywiście bliskich to powiedzmy (dla okrągłego rachunku) 25 osób, to co setnej osobie w Polsce przydarzyła się śmierć kogoś bliskiego z powodu kowida.
Śmierć 3 bliskich osób przydarzyła się zatem, jak łatwo wyliczyć, co milionowej osobie. Ze statystycznego punktu widzenia masz zatem niewiarygodnego wręcz pecha.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zachowaj sobie te obliczenia dla siebie. Z taką empatią stanowisz pewnie jakiś ułamek promila wśród społeczeństwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja mam empatię. Widziałem pięknego niebieskiego rosyjskiego kota na rękach Afganki. I chciałbym przygarnąć. Ja pierniczę. Oni naprawdę to zrobili. Na serio obrabiają nas zdjęciem bednej, wygnanej dziewczyny z kotem. No ja się zleję. Z rosyjskim, niebieskim, rasowym kotem. No nie mogę

https://youtu.be/gNDmDZi05dY
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podobno historia powraca. Jako farsa. Ale jak nazwać powrót farsy? ;>

Całkiem niedawno Józio Bidet zapowiadał, że nie zobaczymy amerykańskich helikopterów nad amerykańską ambasadą w Kabulu.
W takim razie, zgodnie z tą zapowiedzia, wszyscy mieliśmy kilka dni temu zbiorowe deja vu
Ale to pikuś.
Całkiem prawdopodobne, że na zdjęciach z Sajgonu z 1975r i Kabulu z 2021r jest dokładnie ten sam egzemplarz helikoptera CH-46 Sea Knight o numerze seryjnym 154038
https://warisboring.com/from-saigon-to-kabul-the-tragically-ironic-tale-of-the-little-sea-knight-that-could/

Nazwanie tego chichotem historii to eufemizm. Skłonny jestem podejrzewać, że Stwórca ma poczucie humoru rodem z Monthy Pythona :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ura bura, teraz same chojraki, bo tempo zachorowań obecnie nie jest wielkie. Już zapomnieli, jak ratownicy szukali wolnych miejsc w szpitach, bo dziennie przybywało tysiące chorych. Pewnie ci chorzy mieli tylko pecha, że akurat wszyscy musieli zachorować w jednym czasie, bo przecież statystycznie wszytko było w granicach normy. Co tam śmierć, najważniejsze, żeby procenty się zgadzały,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

> jak ratownicy szukali wolnych miejsc w szpitach, bo dziennie przybywało tysiące chorych

Ratownicy szukali miejsc w szpitalach, bo pomimo fizycznej dostępności łóżek i oddziałów, były one niedostępne wskutek błednych działań administracyjnych rządu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tiia. Jeden mądry w kraju jest, a reszta tumany, nie potrafią zorganizować służby zdrowia. Ciebie na ministra obojętnie jakiej branży powinni powołać. wszystko chodziłoby jak z zegarku szwajcarskim. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Na jakiej podstawie stwierdzono c19? Test pcr daje falszywe wyniki.
Jezeli to co mowisz jest prawda, to za pare miesiecy pewnie zdziesiatkuje talibow.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Talibowie powinni wejść w covidową narrację. Żaden nieimperialny kraj nie może istnieć bez imperialnych pleców. Oni orientują się na Chiny i wydaje się to być dobrym pomysłem. Dogadywać się z nimi jest łatwiej niż oszalałym zachodem, co ostatnio faceta sztangistę dopuścił do rywalizacji z kobietami na olimpiadzie, ale to tylko jaskrawy nic nieznaczący przykład obrazujący dlaczego z talibami rozmawiać dałoby się rozsądniej. Nie wiadomo, co tam się właściwie stało. Okupanci zostawili tam technologię, co zupełnie nie jest w ich stylu. Niepokojące to eufemizm
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę tęsknotę za chrześcijańską ortodoksją na wzór islamski.
Czy na prawdę nie może być czegoś po środku?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Możliwe, że zostawili dla armii afgańskiej. Liczyli na to, że ta będzie się miesiącami wykrwawiać w bratobójczej walce z talibami. A tu zonk...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adolf Hitler nie wpadł na to, żeby wycofać Wehrmacht i zostawić broń volksdeutschom żeby się wykrwawiali w walkach z Polakami. Amerykanów to się wszyscy boją, ale z otwartymi ramionami to witał ich chyba tylko Antoni Macierewicz. Libia bardzo tęskni za Kadafim, Syria jednogłośnie wybrała Asada, a za Husajnem tęskni wielu, ale tam jest jeszcze ten podział na Szyitów i Sunnitów, więc to nie jest takie proste. Egipt miał zacnych patriotów w kręgach wojskowych, sprawnie uciekł spod noża i gra suewerennie. A najbardziej to obrywają Kurdowie. To jest dziwne, że oni jeszcze istnieją. Ich kobiety i dzieci mają często takie dziwne, słowiańskie rysy twarzy. Dobry naród, szlachetni ludzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj macie polską transkrypcję z załączonego wcześniej wywiadu. https://pubmedinfo.org/2021/08/23/sars-cov-2-w-kontekscie-patentow-sprzed-20-lat/?fbclid=IwAR2auWSTRfPQguRyLgIxvInqsoGoirdJBp5YcH7ZKsdBBMsNYEO2-LGAfGw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...