STUDIO AŻ

Salony mody ślubnej

Gdynia, Sędziowska 30

Gosia - ocena (1) Duży wybór,przystępne ceny,wspaniała obsługa czułam się komfortowo mimo... Gosia Polecam salon (1) Kupiłam w Studiu AŹ suknię, która w początkowej wersji była na mnie za duża w... Ani Polecam (1) Serdecznie polecam skorzystanie z usług Studia AŻ Pani Ania bardzo pomogła mi... Kinga
Polecam (1) Bardzo polecam salon pod każdym względem! Ceny sukni są dużo niższe, a wybór... Barbara Szukasz sukni - wybierz się do Studia AŻ! (1) Zgadzam się z poprzednimi opiniami i również polecam wszystkim przyszłym... Becia Absolutnie polecam!!! (1) Studio Aż wygrywa ze wszystkimi trójmiejskimi salonami w każdym aspekcie!... Dagmara Strzał w dziesiątkę!! (1) Do tego salonu trafiłam po wizytach w "tych" znanych salonach, gdzie babki... Ania Nowak-Wasilewska POLECAM (1) To był mój pierwszy salon na liście w poszukiwaniu sukni ślubnej i zarazem... Lucyna Super (3) przystępne ceny bardzo duży wybór naprawdę godne kupienia , dla każdego... rurka102 GORĄCO POLECAM! (1) Wspaniałe miejsce, w którym znalazłam "tę jedyną" najpiękniejszą suknię na... wife-to-be polecam! (1) Szczerze polecam ten salon za przystępne ceny, bardzo duży wybór i miłą... Ewa