Krzysztof Małczuk - ocena (1) Zdecydowanie polecam firmę SunSol. Świetny kontakt z panem który przygotowuje... Krzysztof Małczuk Marcin - ocena (1) Szybko, sprawnie, estetycznie i profesjonalnie Marcin Piotr T - ocena (1) Bardzo dobra firma Piotr T
TomaszG - ocena (1) Działa idealnie. Niesamowity komfort przy zanikającym zasilaniu z sieci.... TomaszG Michał - ocena (1) Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja - cały proces zakupu i instalacji to... Michał olek - ocena (1) Mialem z ta firma kontakt ponad 2 lata temu.. Daje 6 bo mieli uczciwa oferte... olek Adam - ocena (1) Polecam wszystkim zainteresowanym firmę SunSol. Pełny profesjonalizm,... Adam Jan - ocena (1) Dobra obsługa profesjonalne podejście błyskawiczna realizacja. Ekipa... Jan Grzegorz - ocena (1) Chcę wyrazić moje zadowolenie ze współpracy z firmą SunSol. Począwszy od... Grzegorz Magda - ocena (1) Choć rozważałam inne firmy, jednak przekonał mnie pełen profesjonalizm SunSol... Magda Paula D - ocena (1) Zarówno proces sprzedaży i projektowania instalacji, jak i montaż jak oraz... Paula D Paweł D - ocena (1) Rekomenduję firmę SunSol jako solidnego i godnego polecenia wykonawcy... Paweł D Michal Ziolkowski - ocena (1) Mogę z czystym sumieniem polecić firmę SunSol i doradcę pana Rafała... Michal Ziolkowski Paulina - ocena (1) Zainstalowałam panele ponieważ miałam wysokie rachunki za prąd. Instalację... Paulina Irena - ocena (1) Konkretne odpowiedzi na pytania, kompetentna ekipa. Bardzo pomocni, rozwiali... Irena Agnieszka - ocena (1) Firma solidna i profesjonalna. Bardzo dobry kontakt, pracownicy bardzo... Agnieszka Jakub - ocena (1) Naprawdę polecam tą profesjonalną firmę. Jestem bardzo zadowolony z... Jakub Róża Lis - ocena (1) Bardzo profesjonalny zespół. Zaproponowano mi trochę droższe panele, ale z o... Róża Lis Magdalena - ocena (1) Z usług firmy SunSol korzystałam kilka miesięcy temu, na potrzeby instalacji... Magdalena Krzysztof - ocena (1) Polecam wszystkim zainteresowanym firmę SunSol. Pełny profesjonalizm,... Krzysztof