Sunny Roof

Fotowoltaika

Chwaszczyno, Kaszubska Droga 13 B

Bogdan Kisielewski - ocena (1) Bardzo solidna firma , zarówno przy montażu jak i serwisie Bogdan Kisielewski Bogdan Kisielewski - ocena (1) Bardzo profesjonalna firma . Od projektu i solidnego wykonania do pełnego... Bogdan Kisielewski PVR - ocena (1) Profesjonaliści w każdym calu. Polecam usługi firmy Sunny Roof PVR
Ewa - ocena (1) Polecam firmę Sunny Roof, profesjonalizm i rzetelność. Ewa Waldemar Mirocha - ocena (1) Wszystko zgodnie z zamówieniem, terminowo i fachowo. Waldemar Mirocha Krzysztof R. - ocena (1) Miałem przyjemność korzystania z usług firmy prawie 2 lata temu i bardzo... Krzysztof R. Karolina - ocena (1) Firma rzetelna, szybko wykonana instalacja, materiały wysokiej jakości. Karolina Artur Cynar - ocena (1) Szybka i profesjonalna instalacja. Cena całości była dla mnie atrakcyjna.... Artur Cynar Darek - ocena (1) Moja przygoda z fotowoltaiką rozpoczęła się od kontaktu z Panami Jarkiem i... Darek grzegorz - ocena (1) Doskonale doradztwo i wykonanie. Nie trzeba się martwić o sprawdzanie... grzegorz Kuba - ocena (1) Polecam. Fachowa obsługa. Doradztwo a nie tylko sprzedaż byle więcej. Byłem u... Kuba Tomasz - ocena (1) Bardzo dobra firma. Prace wykonane bez zastrzeżeń. Bardzo dobry kontakt z... Tomasz Michał - ocena (1) Profesjonalny sprzęt i obsługa. Wszystko zrealizowali w terminie Michał Jarek - ocena (1) Wszystko sprawnie i profesjonalnie, polecam Jarek MW - ocena (1) W 100% polecam ! Szybko, sprawnie i co najważniejsze z dbałością o... MW Klient - ocena (1) Pełna profeska! Wszystko zgodnie z oferta i oczekiwaniami. Profesjonalna... Klient EwelinaF - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Rozmawiałem z wieloma firmami,... EwelinaF Jacek - ocena (1) Profesjonalne doradztwo oraz montaż. Krótki czas realizacji i responsywność... Jacek Maniek - opinia (1) Dawno nie spotkałem się z tak profesionalną firmą począwszy od szefów po i... Maniek Mariusz - opinia (1) Jestem zadowolony z wyboru firmy Sunnyroof. Podziękowania dla pana Tomka i... Mariusz