Super-Kantor

Kantory Lombardy Skup metali kolorowych, szlachetnych

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 149

Adam - opinia (1) Bardzo dobry kantor, ceny podlegają negocjacji, miła obsuga Adam Szymon S - opinia (1) Super Obsługa. Dogodne godziny otwarcia (sobota). Polecam! Szymon S Przyjemna obsluga (1) Byłem w ubiegłym tygodniu. Wymieniałem kilka tysięcy funtów. Pani mnie... Mryku
Skupuja niepotrzebne zloto (1) Mialam sporo starego zlota w domu - za darmo mi to wycenili i wyszłam od nich... Maja świetna lokalizacja /negocjajcja cen -polecam (1) Doskonały dojazd, przesympatyczna obsługa.Kursy zawsze b.dobre a przy karcie... Eliza Stała klientka (1) Polecam Super Kantor. Wymieniam tam EUR regularnie i jestem bardzo zadowolona... Agnieszka Wymiana euro (1) Polecam bardzo dobre ceny wymiany waluty Anka Polecam (1) Witam, sprzedałam w Super Kantorze biżuterię złotą po bardzo dobrej cenie.... Katarzyna POMOGLI (1) Kantor na Oruni odwiedziłem sugerując opiniami. Choć czytając je... Jędrek Ha! (1) jako jedyni w trojmiescie zalatwili mi nigdzie niedopstepne Jeny!... Marek Rzeczywiście super kantor (1) Przejeżdżałem nie raz obok tego kantoru ale zawsze myślałem ze jak w takim... Zigu Jeden z lepszych w Trójmieście, zdecydowanie polecam! (1) Największy atut to elastyczność, miła obsługa i profesjonalizm działania.... Endrju Bardzo dobre kursy (1) Polecam jak ktoś potrzebuje EURO. Szybko i sprawnie Zbyszek Super placówka (1) Szybko, sprawnie i rzetelnie. Kompleksowa obsługa i fachowa wiedza. Gorąco... Krzysztof Rzetelna obsługa (1) Szybko, sprawnie, rzeczowo. Tak w wielkim skrócie można opisać przebieg... Krzysztof Profesjonalnie i komfortowo! (1) O 'Super Kantor' dowiedzialam sie od znajomych. Potrzebowalam wymienic... Sylwia Uczciwie ! (1) Musiałem zastawiać łańcuszek na 2 tygodnie. Odebrałem po 10 dniach z... Romek taniej niz w Pruszczu Gdańskim (1) jestem z Pruszcza Gdańskiego, gdzie kantory maja wywindowane ceny walut.... Jacek Super jest ten Super- Kantor (1) Rewelacyjna lokalizacja, duży parking, a z parkingu zaledwie parę kroków do... Aneta Polecam Super-kantor :) (1) Systematycznie wymieniam niewielkie kwoty. Do tej pory robiłam to w Gdańsku... Marlena P