Basia - opinia (1) Polecam! Kurs na Przymorzu. Dziękuję Basia Łucja - opinia (1) Chodziłam na zajęcia w Gdańsku na Osowie i jestem bardzo zadowolona. Sala... Łucja agnieszka - opinia (1) Bardzo polecam, korzystaliśmy z mężem z kursu na NFZ. Szkoła spełniła nasze... agnieszka
Patrycja - opinia (1) Fantastyczne zajęcia, ekstra położna, potrafi sprowadzić na ziemię mamy w... Patrycja Jagoda - opinia (1) Bardzo słaba prowadząca, nieprzygotowana do zajęć i chaotyczna. W końcówce... Jagoda Agnieszka - opinia (1) Uczęszczałam do szkoły na Chwarznie-Wiczlinie w ramach NFZ. Bardzo polecam... Agnieszka Martyna - opinia (1) Rzetelna wiedza. Sympatyczna atmosfera na zajęciach stacjonarnych. Możliwość... Martyna Marta - opinia (1) Chciałam bardzo mocno. Całego serca polecic położna Marzene. Według mnie jest... Marta Ania - opinia (1) Bardzo polecam, uczestniczyłam z mężem na kurs NFZ, otrzymaliśmy ogromną... Ania Angelika - opinia (1) Jestem zadowolona z zajęć szkoły rodzenia, to moje pierwsze dziecko i... Angelika Joanna K - opinia (1) Rewelacyjna szkola rodzenia! Polecam wszystkim przyszlym mamom! Zajecia... Joanna K Anastazja - opinia (1) Gorąco polecam szkole rodzenia Super Mama!:) Edukacja na najwyższym poziomie... Anastazja Gracja - opinia (1) Oczywiście że was ocenie! Wszystko było super, szkoła rodzenia nie jest taka... Gracja Sonia i Sebastian :) - opinia (1) Gorąco polecamy Szkołę Rodzenia Supermama!!! Obydwoje z partnerem jesteśmy... Sonia i Sebastian :) Paulina I Michał Glogowscy - opinia (1) Jesteśmy razem z mężem bardzo zadowoleni z usług szkoły rodzenia Super Mama.... Paulina I Michał Glogowscy Ana - opinia (1) Polecam szkołę. Zajęcia przygotowane profesjonalnie, duża wiedza. Świetne... Ana Paulina - opinia (1) Zajęcia można byłoby załatwić w połowę zaplanowanego czasu. Obsługa biurowa... Paulina Ewa ;) - opinia (1) Że szkoły rodzenia korzystałam na początku pandemii. Szybko zostało wszystko... Ewa ;) Dorota - opinia (1) Gorąco polecam szkole rodzenia Super Mama.. Edukacja na najwyzszym poziomie..... Dorota Dorota - opinia (1) Gorąco polecam szkole rodzenia Super Mama.. pomimo zajec online, udało mi sie... Dorota