February - opinia (1) Bieda burger w zestawowej cenie, która może przejść najwyżej z good tracka na... February Kinga - opinia (1) Do niedawna lokal surfa na którym jadłam najwięcej. Ostatnio częściej... Kinga Sandra - opinia (1) Jak zwykle szybka obsługa dzięki sympatycznym kasjerkom, a jedzonko... Sandra
Edyp - opinia (1) kiedyś było dobrze, ale się zepuło, fuj obsługa nie ogarnia, powodzenia w... Edyp Op - opinia (1) Strasznie słabe te burgery, w dodatku nie tanie. Więcej nie skorzystam. Op Kasia - opinia (1) Super miejsce, z klimatem :) burgery przepyszne, w menu każdy znajdzie coś... Kasia Mateusz - opinia (1) Naprawde pyszne burgery polecam wszystkim z chęcią tam wrócę, mięso idealnie... Mateusz daras - opinia (1) zawsze dobre ! zamawiamy zawsze i najlpesze burgery daras Gracjan - opinia (1) Szybka i sprawna obsługa, świetnie burgery i nie wygórowane ceny. Gracjan Marysia - opinia (1) Super obsługa i burgery, warte swojej ceny, można się najeść Marysia Juliaa - opinia (1) Na pierwszy rzut oka super wystrój! Mila atmosfera plus bardzo mila obsługa,... Juliaa Ss - opinia (1) Surf leci na renomie niegdyś zdobyta. Pierwsze 2-3lata było smacznie ale po... Ss Marcin - opinia (1) Wszystko smaczne. Frytki gumiaste w dostawie Marcin Mieciu - opinia (1) Dałem szanse po prawie roku ze względu na pogorszenie jakości i podejścia do... Mieciu Wiesio - opinia (2) Tragedia to mało powiedziane za 20zl dostaję kotlet z makro z bułką która... Wiesio Pawlo - opinia (1) Jakoś to nie to samo co jakość Pawlo wielkapyda - opinia (1) porażka slabo i nie dobre moje zdanie wielkapyda Jacek - opinia (1) Bez dwóch zdań, najlepsze burgery w trójmieście. Jacek Przereklamowane (1) Bardzo slabe burgery....mięso bez soli, ananas tyci tyci , nie skorzystam... INCA Pyszne! (1) Byliśmy pierwszy raz i to z przypadku. Burger pyszny, frytki wspaniałe i... D