max - opinia (1) Kiedyś spoko burgery. Dziś mięso wołowo wieprzowe, źle wysmażone, bułki... max słaaaabo, bardzo slabo (1) Gdynia wypadła b. cienko. Jedliśmy w Sopocie i w Gdańsku - pyszne!! -bez... Alexandra Najlepszy burger w Trójmieście! (1) Jakość na najwyższym poziomie! Krzysiek
kiedyś pysznie teraz paskudnie (1) Kiedyś pyszne burgery i najlepsze fryty. Wczoraj? Masakra, Morena bez sera,... b Pychaaa (1) Sztosik, polecam każdemu, sos barbecue najlepszy na świecie a razem z... Mijał Najlepsze w Gdyni (1) Pyszne jedzenie , bardzo sympatyczna obsługa oraz świetnie wystrojony lokal !... klient Tasty (1) Jedzenie najlepsze na swiecie Endriu Jakość i obsługa zawsze na wysokim poziomie! (1) Wpadam regularnie i szczerze mówiąc nigdy się nie zawiodłem! Jakość zawsze na... Tiger Bonzo Polecam! (1) Burgery przepyszne! Obsługa pomocna! Najlepsze w Trójmieście :) Margarettka Absolutnie skandaliczna obsługa i jakość (1) Piątek wieczór kilka osób na miejscu, czas wydłużony o 15 minut mimo ze miał... Paweł NIE ZAMAWIAJCIE NA TELEFON (1) Witam jestem częstym gośćiem SURF. Pracowałem w Gdańsku w Śródmieściu i... TOM serdecznie NIE polecam (4) Zacznę od atmosfery która przypomina trochę Urząd Pocztowy gdzie jest ostre... wojtson Surfburger Gdynia wymiata ! (1) Jedne z lepszych burgerów które jadłem do tego czeskie browarki, Szczerze... Mario Super (1) Świetny wystrój, mega klimat, pozytywnie zakręcona i bardzo miła obsługa a do... Stała klientka:) uwielbiam (1) Bez wątpienia najlepsze burgery w całym trójmieście. Super ze wreszcie są w... marta Swietne miejsce, polecam! (1) Świetne miejsce , przyjemny klimat , radzę sie spieszyć póki kolejki nie za... Kamil Wegeburger (1) Lokal bardzo fajny i dużo dobrego słyszałam o burgerach z Surf'a, jednak nad... alien Obsługa... (1) Fajnie, że otworzyli nowego surfa w Gdyni. Nie pierwszy raz jadłem wasze... Damian