Surfburger

Burgery Jedzenie na wynos

Gdańsk, Chłopska 59

Adi - ocena (1) Lipa na maksa nie miła obsługa Adi Michał - opinia (1) Surf się skończył od kiedy przestali sprzedawać ciemne pieczywo. Co to za... Michał Paul - opinia (1) Pierwszy raz jadłem burgery chłodne w lokalu (zamówiłem kilka). Smak średni.... Paul
Kinga - opinia (1) Malutki lokal, więc czasem może być ciężko z miejscem do siedzenia, nie... Kinga Sara - opinia (1) Lokal niewielki, ale jest klimat. Obsługa niezwykle sympatyczna i pyszne... Sara Aneta - opinia (1) Bardzo polecam było szybko i smacznie pozdrawiam Aneta Aleksander - opinia (1) Smaczne burgery, warte swojej ceny, miła obsługa, serdecznie polecam! Aleksander Edaaa123 - opinia (1) Super jedzonko, obsługa przemiła, fajny klimat, napewno jeszcze wrócę Edaaa123 Maciej - opinia (1) Zdecydowanie najlepsze burgery jakie jadłem. Jest w czym wybierać i czego bym... Maciej Sandra - opinia (1) Pyszne burgerki, super obsługa. Serdecznie polecam! Sandra Meduza - opinia (1) Najlepsze burgery w Trójmieście!!! Menu jest różnorodne, jakość niezmienna i... Meduza Maciek - opinia (1) Dobra lokalizacja, dobre jedzenie, super obsługa. Generalnie wszystko na plus Maciek Patrycja - opinia (1) Serdecznie polecam! Składniki najwyższej jakości, wspaniała obsługa i... Patrycja Igor - opinia (1) Jak zawsze miła obsługa, szybka dostawa i pyszne burgery. Igor Henryk - opinia (1) Dawno nie byłem tak zadowolony z jedzenia na wynos. Henryk Klaudia - opinia (1) Duży wybór, super smak, każdy znajdzie dla siebie coś dobrego! Polecam Klaudia Karolina - opinia (1) Wszystkie burgery pyszne i świeże. Dostawa bardzo szybka. Karolina Klaudia - opinia (1) Super miła obsługa i pyszne kanapki. Czego więcej od życia chcieć Klaudia Helena - opinia (1) Najlepsze burgery!!!! Koniecznie wpadajcie tam Helena Karolina A - opinia (1) Miła obsługa, klimatyczne miejsce, burgery cudowneeeee, zdecydowanie... Karolina A