Surfburger

Burgery

Gdynia, Stolarska 8

Aga - ocena (1) W końcu znalazłam idealne burgery dobrze skomponowane, świeże składniki i... Aga Lg - ocena (1) Carmel to mistrzostwo świata Lg Kamil - ocena (1) Kiedyś często jadałem w Surfie, ale ostatnio kupiony burger to kpina z... Kamil
Krisu - ocena (1) Od kilku lat jadam tylko Surfa i tylko Double Trouble z bułką maślaną, Moje... Krisu Paweł - opinia (1) Cień surfa sprzed lat. Mięso byle jakie, gdzie kiedyś to była absolutna... Paweł gadget69 - opinia (1) Szczerze to nie polecam. Mieszkam w Gdańsku na osiedlu Chełm. Za każdym razem... gadget69 Maciej - opinia (1) "modne" miejsce - jedzenie przeciętne i drogie Maciej Alicja - opinia (1) Burgery bardzo dobre, czas oczekiwania krótki- do 15 minut Alicja Angela - opinia (1) Super miejscówka! W końcu coś fajnego w okolicy. Będę często wpadać. Burgerki... Angela Ola - opinia (1) Najlepsze burgery jakie jadłam! Polecam serdecznie! Ola Aga - opinia (1) bardzo miła obsługa! Polecam w lokalu jak i na dowóz! Aga Błażej - opinia (1) Bardzo smaczne burgery, gorąco polecam! Błażej Julia - opinia (1) Jedzenie mega dobre napewno jeszcze odwiedzę to miejsce Julia Ania - opinia (1) Przemiła obsługa i pyszne jedzonko, polecam Ania Mateusz - opinia (1) Naprawde pyszne burgery polecam wszystkim z chęcią tam wrócę, mięso idealnie... Mateusz Anna - opinia (1) Smaczne burgery, duża oferta, sprawna obsługa, krótki czas oczekiwania :) Anna Claudia - opinia (1) Lokal, mimo ze nowy, nie zawodzi zarówno smakiem, przesympatyczna obsługa jak... Claudia Karolina A - opinia (1) Nowy lokal surfa zdecydowanie nie zawiódł, jedzenie cudowne, a obsługa bardzo... Karolina A Jozwiedzacz - opinia (1) Bardzo dobre jedzonko, obsługa super... czego chcieć więcej! Na pewno wrócę i... Jozwiedzacz Małgorzata - opinia (1) Lokal nowo otwarty. Czysto, schludnie i z klimatem. Jedzonko jak w każdym... Małgorzata