Susharnia Park

Sushi Restauracje

Gdańsk, al. gen. Władysława Andersa 22/U5

Weronika - ocena (1) Cudowne jedzenie i niesamowicie urządzona restauracja. Jedzenie jest pięknie... Weronika Redbeetle - ocena (1) Sushi rewelacja!! I te pyszne drinki! Polecam. Będę wracać :))) fajnie że mam... Redbeetle Paweł - ocena (1) Genialne sushi. Duża ilość składników no i jakość rybki robi wrazenie;)... Paweł
Kierowca taxi - ocena (1) Niestety lokal przereklamowany strasznie , długi czas oczekiwania ,... Kierowca taxi Damian M. - opinia (1) Rewelacja! Bardzo smaczne rolki. Czysto i klimatycznie. Damian M. Oliwia - opinia (1) Wspaniała obsługa. Sushi było wyśmienite, łosoś miękki i świeży. Herbata to... Oliwia Grzegorz - opinia (1) Sushi Mega dobre. Duże smaczne rolki. Ale moje serce skradł koktajl Hanami... Grzegorz Grażyna - opinia (1) Super jedzenie!!! Fantastyczny ramen!! Grażyna Magdalena T. - opinia (1) Pyszne sushi- chyba najlepsze jakie jadłam, a troszkę tego było. Świetnie... Magdalena T. Martyna - opinia (1) Bardzo fajne miejsce, z przystępnymi cenami, miłą obsługa i bardzo dobrym... Martyna Daria - opinia (1) Bardzo przyjemne i smaczne miejsce, uwielbiam ️ Daria Rafał - opinia (1) Bardzo dobre sushi, wyrożnia się na tle innych restauracji. Zaskakującym i... Rafał Monika - opinia (1) Rewelacja poprostu Zawsze kiedy jestem jest smacznie. Monika Ola - opinia (1) Bardzo dobre zupy i ramen, sushi i słodkości. Dania pięknie podane, za te... Ola Ania S - opinia (1) Polecam, wspaniałe miejsce i obsługa, jedzenie super, a wino o smaku śliwki... Ania S