Aleksandra - ocena (1) Polecam Świat Drewna z całego serca, od wyboru parkietu, wytłumaczenia różnic... Aleksandra feistnercelina@gmail.com - ocena (1) Polecam serdecznie,, Świat Drewna ". Zamówiłam podłogi z usługą montażu.... feistnercelina@gmail.com Szymon Topolewski - ocena (1) Szczerze polecam ,,Świat drewna" - profesjonalna obsługa, elastyczność w... Szymon Topolewski
Agnieszka - ocena (1) Fantastyczna realizacja podłogi - deska Walczak. Bardzo kulturalny,... Agnieszka Magda - ocena (1) Przepiękna podłoga olejowana Chapel. Profesjonalna obsługa, doradztwo w... Magda Barbra - ocena (1) podłogi położone profesjonalnie, z najwyższa starannością, z dbałością o... Barbra Krzysztof - ocena (1) Doradztwo na etapie wyboru podłogi. Ocena podłoża, pomiar i wyliczenie ilości... Krzysztof Grzegorz - opinia (1) Miła i profesjonalna obsługa, doradztwo oraz serwis. Duży wybór podłóg oraz... Grzegorz Łukasz - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Swiat Drewna może być wzorem dla innych usługodawców.... Łukasz Mirosław, Barbara Tłokińscy - opinia (1) Firma Świat Drewna wykonała u nas podłogę drewnianą jesionową na powierzchni... Mirosław, Barbara Tłokińscy Piotr - opinia (1) Zamówiłem drzwi wewnętrzne z koniecznością mieszania koloru i okazało się, że... Piotr Martyna Lipska - opinia (1) To już moja kolejna realizacja ze Światem Drewna i jak zawsze efekty... Martyna Lipska Ewa - opinia (1) Firma układała podłogę drewnianą jesionową, pięknie ułożona podłoga, pełen... Ewa Klient domu - opinia (1) Super firma i obsługa. Bardzo dobrej jakości produkty Klient domu Z.Forys - opinia (1) Duży wybór podłóg; firm , kolorów , rodzajów. Profesjonalne doradztwo.... Z.Forys Katarzyna - opinia (1) Do skorzystania z oferty zachęciła mnie szeroka oferta oraz profesjonalne... Katarzyna Maciej - opinia (1) Takiego wyboru drewnianych podłóg nie znalazłem w żadnym innym sklepie w... Maciej Doskonała obsługa! (1) Po pierwsze bardzo rzeczowe doradztwo. Po drugie uprzejmość i profesjonalizm... Marcin Parkiet (1) Bardzo dobra firma. Rzetelna, fachowa, punktualna i przyjaźnie nastawiona do... Joanna Flakowska Zdecydowanie polecamy - fachowo, solidnie i na czas (1) Możemy zdecydowanie polecić firmę jako dostawcę i wykonawcę parkietu. W... Kasia i Mariusz