Świetna siłownia dla kobiet

W Matrixie byłam po raz pierwszy i bardzo mi się podobało. Klimat i wystrój może bez rewelacji ale sprzęt godny polecenia. Każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta klubu jest bardzo bogata. Ja wchodzę na kartę Multisport, w ramach karty mogę także korzystać z urządzenia VACUM POWER oraz fotela masującego. Naprawdę świetna sprawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Świetna siłownia dla kobiet

Ciekawe co mowisz, bo ja tez mam Multisport i nie pozwolili mi korzystac z VACUM POWER ani urzadzen do masazu... Nie wiedzialam o tym, myslalam, ze wszystko jest wliczone i wlaczylam sobie ten walec masujacy na kilka minut, bo strasznie mnie bolaly plecy i pani z recepcji kazala mi przerwac jak to zobaczyla. Nawet nie pozwolila mi dokonczyc sesji. A to doslownie bylo z 5 czy 10 minut. No coz... pewnie zuzylam za duzo pradu. Kiedys tez zapomnialam swojej butelki z woda, bo sie spieszylam i nie mialam ani zlotowki ze soba, nikt nie zaproponowal szklanki wody, pilam wode z kranu, bo myslalam, ze padne. Obsluga wykonuje minimalne minimum.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oszczędność

to prawda - nacisk na siłowni położony jest głównie na oszczędność....w saunie jest zbyt niska temperatura, jak widzę panią pracującą na sali ćwiczeń to jest tam bo ...sama ćwiczy na sprzętach! W życiu nie widziałam, żeby komuś pokazywały ćwiczenia...tak można wymieniać w nieskończoność...chodziłam tam długo bo to 5 min drogi ode mnie, ale odkąd podnieśli ceny - zrezygnowałam...zdecydowanie za drogo jak na taki standard!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0