Super (1) Bardzo lubię zajęcia w Matrix Fitness- jest bardzo kameralnie. Ale chciałabym... ana Polecam! Super siłownia! (1) Serdecznie polecam, właściciel to najsympatyczniejszy człowiek na świecie!... bb Fajna siłka (1) Fajna, kameralna siłownia. Ja korzystam z zajęć grupowych i szczerze mogę... Noname
Super (1) Super atmosfera, mili ludzie, jednym słowem odlot Jan Siłownia Matrix (1) Dobrze wyposażona siłownia w centrum Wrzeszcza, z serdeczną i wykwalifikowaną... Bartek Jest OK (1) Kameralny nieduży klub, ale bywa tłoczno :) Obsługa miła. Spory wybór sprzętu... xyz Matrix (1) Świetna obsługa, zawsze mili i uśmiechnięci, różnorodny sprzęt, porządek Dorota Super siłownia! (1) Obsługa jest na bardzo wysokim poziomie, doświadczona kadra w zakresie... Hania Najlepszy jumping (1) Siłownia matrix jest bardzo fajna, niedużą osiedlową siłownia- jest to dobra... Ania Klient od 2 lat (1) Jestem stałym klientem , klub ostatnio mocno zainwestował , jest na czym... Patryk Pełen profesjonalizm! (1) Mega miła obsługa,zawsze slużąca pomocą. Sprzęt pierwsza klasa. Wszystko na... Maciek jednak nie polecam (2) to był moj pierwszy i ostatni karnet w matrix . CENY NIE ADEKWANE DO JAKOŚCI... gosia Fajne miejsce (1) Trenuje już 3 miesiąc i polecam to miejsce, klub zakupuje nowe maszyny,... Michał fajne miejsce (1) Sprzęt może nie najnowszy ale kompensuje to profesjonalny personel. Duży plus... Kamil Polecam (1) Jeśli chcecie poćwiczyć w gronie kobiet, bez stresu o to czy macie oryginalne... Ageb Polecam (1) Super klub, super klimat. Szczególnie polecam zajęcia grupowe u Pani Justyny.... Sara super klub dla pań i dziewczyn! (1) Na pierwszy rzut oka jest zabawnie - jakby domowo, kolorowo, są kanapy i... Kaśka K-ha - opinia (1) Dobrze wyposażone sale, rewelacyjna obsługa i przystępne ceny. Wystrój... K-ha Krysia - opinia (1) Jak najbardziej polecam to miejsce!! Przeniosłam się tu od konkurencji za... Krysia Ewelina - opinia (1) Super klub, fajna atmosfera, profesjonalna obsługa. Polecam! Zostaję na... Ewelina