Kupiłam karnet 3-mies i kupuje następny! (1) Bardzo fajna atmosfera, klub nie przepełniony, dużo usług, duży plus że tylko... Magda Zrażona - opinia (2) Proszę uważać na oferty wystawiane na Gruper-ze gdyż są ustawione na minimum... Zrażona siłownia zrobiona z mieszkania, stare sprzęty, mało miejsca, brudno, niesympatyczny właściciel (2) Kupiłam najdroższy karnet - 220 zł - niby "open" - cena taka wysoka bo ponąć... Alicjia
Super miejsce (1) Plus bo tylko dla kobiet - nie muszę się krępować. Sporo ciekawych zajęć,... Lilka Świetna siłownia dla kobiet (3) W Matrixie byłam po raz pierwszy i bardzo mi się podobało. Klimat i wystrój... Alicja Brakuje konkurencji (2) Klub istnieje od lat, ale niewiele sie w nim zmienia. Ostatnio kupili pare... Aga aśka - opinia (1) Zaczęłam korzystać z tej siłowni w 2010 r. Od tamtego czasu dużo się w niej... aśka Brakuje konkurencji (1) Klub istnieje od lat, ale niewiele sie w nim zmienia. Ostatnio kupili pare... Aga Bogato wyposażony klub z miłą obsługą (1) Chodzę od paru miesięcy i widać że klub cały czas się rozwija a właściciel... Marta może być (1) ciasno jednak, poupychane sprzęty na maksa. szatnia tragiczna. Duży plus, że... s polecam! (1) Siłowania Matrix Lady Fitness jest naprawdę idealnym miejscem dla każdej... Olga Bardzo udana przebudowa klubu!! POLECAM! (1) Ostatnio po 2 letniej przerwie przyszłam do klubu i jestem bardzo mile... Marietta Naprawdę polecam!!! (1) Nie sądziłam ze w tak małym klubie może być tak szeroka oferta!!! Kameralna... Stała Klientka Ja jestem zadowolona (1) Przeczytałam poniższe opinie i wydaje mi się, że panie trochę przesadzają.... Gosia hmmm, (1) pani Justyna nie odpowiada za stan łazienek, sauny itp..., jak ją znam... milupa złe traktowanie klijenta (2) Klub z dnia na dzień upada.... po 1 co rusz zmieniają się godziny zajęć,... Asia były fajne trenerki (1) dokładnie...były fajne trenerki, które dawały naprawdę suuuuper wycisk!!!... beata byl sobie klub (1) Był świetny klub, z miłą atmosferą profesjonalnymi, sympatycznymi trenerkami,... stala klientka Super klub!! (1) Goraco polecam, bo jest to klub dla tych dziewczyn i kobiet (rozpiętość... miss Oszustwo z karnetem open (1) ja również zostałam oszukana,mówiono mi w recepcji że karnet za 140pln jest... Anka06