Trafiłem do tego Serwisu przez czysty przypadek byłem akurat w okolicy gdy coś się stało z moim autem zaczęło coś stukać i szorować. Trafiłem do biura i Panowie mimo iż na serwisie nie było miejsca skierowali mnie na swoją stacje diagnostyczną gdzie bardzo uprzejmy Pan diagnosta oglądał przy mnie moje auto i po pary minutach diagnoza. Niestety uszkodzone zawieszenie z przodu ( pewnie spowodowane dziurami w naszym mieście) i skończyły się hamulce. Zostałem pokierowany do biura gdzie otrzymałem od razu wycenę i podano mi termin naprawy. Niestety od reki nie mogli mi naprawić auta a że nie nadawało się do dalszej jazdy zostawiłem u nich na parkingu. Poinformowali mnie że dopiero za 3 dni mogą to naprawić ale może uda się wcześniej. Jakieś było moje zdziwienie gdy zadzwonili za 2 dni że auto gotowe. Kolejne zdziwienie gdy odbierałem auto i do zapłaty było dokładnie tyle ile na wycenie byłem zdziwiony gdyż w innych warsztatach gdy naprawiałem auto zawsze była większa kwota za naprawę. Naprawdę jestem pod wrażeniem pełen profesjonalizm widać że doradcy znają się na rzeczy. Przy odbiorze auta dostałem kolejną wycenę z częściami które będę musiał wymienić za jakiś czas. Na pewno wrócę.