Do Doktora Piątkowkiego trafiłam ze wstępnie rozpoznanym zespołem policystycznych jajników. Po wcześniejszych wizytach u innych spacjalistów miałam tylko kilka wyników badań poziomu hormonów i usg czyli niezbędne minimum potrzebne do oceny przypadku oraz propozycję terapii pod postacią doustnej antykoncepcji co było najprostszym wyjściem wg poprzedniego ginekologa. Podziekowałam, ponieważ dopiero co zrezygnowałam z tabletek i nie chciałam do nich wracać, postanowiłam szukać dalej kolejnego specjalisty, który przedstawiłby mi inne rozwiązanie. Koleżanka poleciła mi Doktora Piątkowskiego ze względu na doświadczenie jakie posiada w leczeniu niepłodności w pełnym zakresie tego pojęcia. Jestem juz po kilku wizytach, na których Doktor dokładnie wytłumaczył mi na czym polega mój problem, zlecił szeroki zakres badań, na podstawie których wyhwycił niedomagania hormonalne i metaboliczne mojego organizmu i wdrożył odpwiednią terapię - co zaowocowało pierwszym pęcherzykiem :) Być może do ciąży jest jeszcze przede mną długa droga ale już wiem że jestem w dobrych rękach. Kompetentny, doświadczony, profesjonalny, sympatyczny. Każdy przypadek potraktowany indywidualnie i z zaangażowaniem.