Sylwester w muzycznym

Tak źle, że nie wiadomo od czego zacząć. Informacyjnie - kolacja sylwestrowa kosztowała 260 zł. Żenujący poziom usług - na wstępie zbrakło szampana. Na moje pytanie czy będzie jeszcze rozlewany, ponieważ, nie otrzymaliśmy ani jednego kieliszka ( byłam w towarzystwie jeszcze dwóch osób - tak! 260 razy 3), usłyszałam, ze pula się wyczerpała i mogę sobie dokupić...Kawa to lura jakiej jeszcze nie piłam. Herbata to samo. Naprawdę za taka kwotę nie można kupić dobrej jakości kawy czy herbaty? Zresztą usłyszeliśmy to samo: można dostać dobrej jakości, jak ....zapłacimy. Czyli za darmo chciałam... 780 zł. to nie pieniądz widocznie. Fatalna obsługa, która pod koniec imprezy dosłownie biegała z daniami, które były podawane w takim tempie, że nie sposób było nadążyć z jedzeniem. Apogeum to moment w którym na stole stał jeszcze deser, a został podany letni barszcz z pasztetem i zimne zakąski. A wszystko to w imię tego, żeby załoga mogła zacząć wreszcie swoje imprezowanie. Letnie dania, obsługa, która nie ma przydzielonych stolików i fatalne napoje. Szczerze powiedziawszy chcę zapomnieć jak najszybciej o tej imprezie, dlatego krótko i na temat. Nie korzystajcie Państwo z usług tej firmy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Fantastyczny Sylwerster zorganizowany perfekcyjnie przez firmę cateringową Banglob. Wspaniała kolacja, wszystko było bardzo smaczne, wręcz wykwintne, prawdziwa uczta. Chociaż dbam o linię nie mogłam sobie odmówić przepysznej kaczki i doskonałego tortu , a jestem bardzo wybredna . Przepiękny wystrój sali i stołów, na najwyższym poziomie . Elegencja w najlepszym wydaniu , nie ma żadnej porównywalnej imprezy w Trójmieście . Obsługa uśmiechnięta, bardzo szybka i profesjonalna . Wszystkie nasze oczekiwania zostały spełnione , ponownie wybieramy się na najbliższą imprezę karnawałową organizowaną przez Banglob w Teatrze Muzycznym w Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fakt, szampana zabrakło także dla widzów Koncertu Sylwestrowego - nigdy do tej pory tak się nie zdarzyło, a bywam na tych koncertach od kilku lat. Szkoda, że o północy nie przygaszono świateł, by móc obserwować świetne fajerwerki gdyńskie - kiedyś tak bywało i było super widać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Droga Haniu !!!
Jeśli byłaś na tym samym Balu Sylwestrowym w Teatrze Muzycznym co my i zapłaciłaś za niego 240 zł ( czyli Open-Bar ) to na twoim stoliku stała pełna butelka szampana .... jak obaliłaś całego to cóż ....
Jeśli chodzi o obsługę to nie wiem gdzie byłaś ale nasz stolik 26A miał rewelacyjną obsługę - kierowniczka sali dbała o równoległe podawanie dań do stolika, wszystko było sprawnie i miło i zdecydowanie co ważne SMACZNIE !!!
Bal trwał 4 godziny ( co wiadomo było z góry ...) więc tempo podawania dań było wymuszone czasem ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niestety tak juz jest ze czesto ludzie z drobiazgu potrafia zrobić afere roku i opisac jak to nie byli skrzywdzeni... Naprawde nie zgadzam sie z opinią Pani i uwazam ze zarowno sposob podania , organizacja oraz jakosc i smak tego co wychodzilo z kuchni bylo na wysokim poziomie. Przypadek z szampanem chyba nie zabil we wszytkich ducha zabawy i naprawde mozna byc troche elastycznym . Personalnie uwazam iz byla to jedna z lepszych sylwestrowych nocy i teraz juz wiem dlaczego jedna z poznanych par spedza go w ten sposob 8 raz . Do zobaczenia za rok. Serdecznie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szanowna Pani Hanno,

W imieniu organizatora imprezy firmy BanGlob catering komentuję fakty, nie polemizuję z Pani oceną.
Przykro, że jest tak niska i bardzo różni się od innych, pochwalnych komentarzy z tegorocznego Sylwestra, jak i z lat poprzednich, które warto porównać.

A więc "informacyjnie" - nie zapłacili Państwo 780 pln, a 720 pln, bilety po 240 nie 260 pln/os. To pierwsza nieścisłość.

Herbata to nie "lura", tylko Irving Exclusive zaparzana w imbrykach, nie w termosach.

"Fatalne napoje"?:
Woda Perlage - wysoka półka wód mineralnych
Soki Cappy - 100 %
Coca - Cola - nie wymaga komentarza.

Zabawa w Teatrze Muzycznym organizowana przez nas po raz 4 jest imprezą krótką , bardzo intensywną i bardzo dobrze logistycznie zaplanowaną.
Menu bogate jak na 4 godziny. Goście są przez pełne 4 godziny Balu obsługiwani przez doskonale podzieloną na rewiry obsługę (duże odległości na foyer Teatru).
Nie ma mowy o tym, żeby obsługa była niezorganizowana, a zarzut, że chciała imprezować jest naprawdę krzywdzący.

Z poważaniem
Aldona Matyjaszek
główny specjalista ds. marketingu
tel. 603 535 121

BANGLOB sp. z o.o.
Ul. Norwida 4 C
81- 434 Gdynia
tel/fax 0048 (58) 620 43 29
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A jak firma wytłumaczy braki w szampanie (ściślej: winie musującym)?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja wnioskuję po tym wątku że osoba która go założyła jest starą zgorzkniałą panną, bo kto wybiera się w pojedynkę na Sylwestra z dwojgiem innych ludzi (czyt. Parą)????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oprócz starej panny na Sylwestra z dwojgiem innych ludzi może się wybrać żona, której mąż pracuje w Sylwestra, rozwódka lub wdowa. A dwoje innych ludzi niekoniecznie trzeba czytać jako parę - może wybrała się trójka singli?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0