Synteza

Restauracje

Gdańsk, Edwarda Stachury 6/U1

TomStar - opinia (2) synteza - gdańsk - wrzeszcz - garnizon #śniadanie #szakszuka #angielskie... TomStar P - opinia (1) Miejsce zaskakuje smakiem. Jedno z bardziej rozpoznawalnych miejsc na... P Joanna Długosz - opinia (1) Dziękuję za doskonale przygotowane przyjęcie okolicznościowe, jestem pod... Joanna Długosz
Justyna - opinia (1) Niedawno odkryłam Syntezę na gastro mapie Gdańska i jestem zachwycona ! Smaki... Justyna Aneta - opinia (1) Genialna kuchnia i wspaniała atmosfera. Byliśmy z całą rodziną i wszyscy.... Aneta Wojtas - opinia (1) Doskonała jakość, polik wołowy rozpływała się w ustach, mistrzostwo świata.... Wojtas Małgorzata - opinia (1) Synteza to miejsce, w którym dzięki idealnie dobranym smakom, nietuzinkowej... Małgorzata Alojzy - opinia (1) Super knajpa z super ekipa. Coctaile i jedzenie zwala z nóg! Obsługa rewelacja Alojzy Agnieszka - opinia (1) Najlepsze miejsce na Garnizonie bez dwóch zdań! Stek z tuńczyka obłęd.... Agnieszka Justyna - opinia (1) Jakże przyjemne miejsce na Garnizonie, jedzenie miazga, a autorskie koktajle... Justyna Patrycja - opinia (1) Bardzo dobre jedzenie, dla wegan polecam genialny wprost stek z kalafiora.... Patrycja Mateusz - opinia (1) Bardzo polecam- koktajle pyszne i ładnie podane; dania bardzo smaczne -... Mateusz Jakub - opinia (1) Super jedzonko, super obsluga. Polecam Jakub Alicja - opinia (1) Serdecznie polecam - przepyszne jedzenie, świetna obsługa i ciepła, miła... Alicja