Paul90 - ocena (1) Szybka realizacja, bez problemów. Okna spełniają moje wymogi :) Paul90 Adam - opinia (1) Bardzo pozytywne wrażenia ze współpracy z Fabryką Okien Szach-Mat. Oferta na... Adam Ania - opinia (1) Zakupiłam okna, drzwi i bramę garażową wraz z montażem. Jestem bardzo... Ania
Grzegorz S. - opinia (1) Na początku były małe różnice zdań, musieliśmy się dotrzeć. Zamawiałem okna... Grzegorz S. Klient - opinia (1) Zgłosiłem reklamację - potrzebę regulacji okien już jakiś czas temu. Sprawa... Klient Polecam (1) Zamówiłam okna, drzwi zewnętrzne oraz bramę do nowo budowanego domu. Okna... Hanna L. Bardzo dobra inwestycja (1) Zamówiłem w fabryce Szach-Mat całą stolarkę do domu. Jestem bardzo... Piotr Polecam (1) Okna sprawują się znakomicie, w domu jest zdecydowanie cieplej, a także... Wiesława Profesjonalni w każdym calu (1) Profesjonalne doradztwo, fachowy montaż i co najważniejsze - świetna jakość... Ewa firma szach mat sopot (1) ja wymieniłam u tej firmy jedno okno,to za sam montaż jednego okna ,przed... eliza Żak Zadowolona klientka. (1) zamieścić opinię o Państwa oknach, ale zdały egzamin. Pracownicy zamontowali... Barbara Gentkowska Firma godna polecenia (1) Bardzo dobry kontakt. Konsultanci otwarci i elastyczni pod kątem wymagań... Maciej Marynowski Generalnie polecam (1) Okna zamówiłem niecałe 3 lata temu, termin realizacji i cena przystępna;... Darek Polecam - bardzo ok. :) (1) Jedyna firma, z której przedstawiciel sam zaproponował bezpłatny pomiar przed... Agnieszka Ch. Bardzo solidna firma-POLECAM (1) Znajoma poleciła mi TĄ FIRMĘ i nie zawiodłam się . Mają normalne ceny i... Hanna Ban. Zdecydowanie polecam tą firmę! (1) Fachowa obsługa, duży wybór produktów, szybko sprawnie i bez problemów! Krzysiek zdecydowanie polecam (1) Zdecydowanie polecam tę firmę, wszystko objaśnili, dobrze doradzili, pomiar... Mike fachowcy (2) Bardzo fachowa i rzetelna wycena...szybki i solidny montaż, polecam wszystkim... Justyna a ja polecam!!! (1) przede wszystkim polecam obsługę, przedstawiono mi chyba możliwości odnośnie... kamila wszystko sprawnie (1) spotkałem się z tak miłą, i fachową obsługa, pracownik firmy dokonał... Adrian